Як закачати музику на iPhone з комп'ютера. Як зробити музика в айфоне.

Якщо для запису музики з комп'ютера на звичайний мобільний телефон досить простого підключення за допомогою кабелю, то для роботи з iPhone буде потрібно спеціально призначена для цього програма.
Інструкція
1
Запустіть на комп'ютері інтернет-оглядач. Перейдіть на офіційний сайт компанії Apple, розробника iPhone, за адресою http://www.apple.com. Далі перейдіть в розділ iPod і клікніть по посиланню Download iTunes. На сторінці, вкажіть актуальні параметри і клацніть по посиланню Download Now. Розпочнеться процес завантаження інсталяційного файлу для установки програми. Воно необхідне для запису мультимедійних даних як на плеєри iPod, так і на телефони iPhone.
2
Двічі клікніть по файлу після закінчення його завантаження. Вкажіть бажане місце розташування для установки програми і дочекайтеся завершення процесу. Після цього запустите додаток.
3
Далі здійсните підключення iPhone до комп'ютера. Для цього один кінець USB-кабелю підключіть до відповідного роз'єму телефону, а інший - до USB-порту системного блоку.
4
Для додавання музики на iPhone в додатку iTunes створіть новий плейлист. Для цього виберіть в меню «Файл» -> «Новий плейлист». Далі за допомогою інтерфейсу самої програми або провідника операційної системи додайте в вікно з створеним плейлистом необхідні музичні файли. Дочекайтеся, поки вони повністю скопійовано.
5
Далі клікніть по вкладці «Музика» в інтерфейсі програми iTunes. Після цього виберіть «Синхронізувати музику» і клацніть по кнопці «Застосувати». Після закінчення процесу вся обрана музика буде записана на iPhone.
6
Ви можете створити кілька плейлистів для зручності прослуховування музики на iPhone. Точно такі ж, як і створені в програмі, при синхронізації будуть створені на телефоні.
7
Для зручності синхронізації музики виберіть в інтерфейсі iTunes «Правка" -> "Налаштування" -> "Додатки" -> "Основні". Після цього напроти пункту «Копіювати в папку iTunes Music при додаванні в фонотеку» встановіть прапорець.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LjhYr9L-uMw
Зверніть увагу
Відповідь: коли підключаєте iphone до компу він визначається як цифрова камера стандартними засобами windows, тобто не через itunes а просто заходите в мій комп'ютер знаходите iphone і кидаєте фото, так само як з фотоапарата.
Корисна порада
4. Поставте галочку »Синхронизировать фотографії з» і вкажіть створену Вами на комп'ютері папку «Foto». 5. Натисніть »Застосувати» і »Синхронизировать» у правому нижньому куті програми. Альбоми з фотографіями з'являться в додатку «Фото» на своєму пристрої.