Як написати рекомендації для няні.

Няня з рекомендаціями влаштується на роботу набагато швидше, ніж няня, яка їх не має. Більшість агентств, які займаються наймом домашнього персоналу, просять своїх клієнтів написати рекомендації для своїх колишніх працівників. Однак не всі знають, як правильно оформити рекомендаційний лист для няні.
Інструкція
1
У рекомендаціях зазвичай не пишуть негативні сторони роботи няні, тому якщо ви вже зважилися написати такий лист, пишіть лише позитивні моменти. Рекомендаційний лист складається з декількох частин: формальна, неформальна, заключна частина та контактні дані роботодавця. У формальній частині вам необхідно вказати ПІБ няні, яка працювала у вас, її паспортні дані, скільки вона пропрацювала у вашій родині, чому звільнилася (або чому ви звільнили), які виконувала виконувала, стать, вік вашої дитини. Можливо, що няня крім своїх прямих обов'язків по догляду за дитиною, виконувала ще домашню роботу, наприклад, готувала їжу, мила підлоги. Якщо це мало місце, обов'язково вкажіть даний факт в листі. Також якщо вам відомо, напишіть про освіту няні і де вона працювала перед тим, як прийти до вас.
2
Наступною ви заповнюєте неформальну частину. Тут обов'язково напишіть про якості характеру няні, про її взаємини з дитиною і в цілому з усією родиною. Можна описати, чим займалася няня з малюком, чого навчився дитина за час перебування з нею, як почував себе, чи часто хворів, в якому стані перебували іграшки та одяг дитини. Також вкажіть, як няня годувала вашого малюка, влаштовувало це вас.
3
У третій, заключній частині підведіть підсумки. Саме опишіть всі позитивні сторони роботи няні. Можна повідомити про невеликий порушення, наприклад, про невеликий запізненні на роботу. Підведіть підсумок, наприклад: «Наша колишня няня - дуже сумлінний і порядний чоловік, ми були задоволені їй протягом багатьох років, тому з упевненістю можемо порекомендувати її для дитини від народження до трьох років».
4
У самому кінці не забудьте вказати свої контактні дані, так як рекомендаційний лист без цієї графи втрачає свою силу. Вкажіть свої ПІБ, можна паспортні дані, а також домашній і мобільний телефони. Це необхідно для того, щоб нові потенційні роботодавці няні могли зателефонувати і детально дізнатися про те, як вона працювала у вас, ніж ви були задоволені, а що виводило вас із себе. Так само багато роботодавців хочуть дізнатися, що послужило справжньою причиною звільнення.
Найчастіше при працевлаштуванні від няні вимагається надання рекомендації. Це рекомендаційний лист, написане колишніми господарями няні і що представляє собою характеристику, яка дозволяє новим господарям визначитися з вибором кандидатури.
Інструкція
1
Пишіть рекомендацію лаконічно, намагайтеся умістити її на одному аркуші формату А4.
2
Намагайтеся писати чесно, відзначаючи як позитивні, так і негативні якості няні . Її робота є дуже відповідальною, тому що пов'язана з вихованням і турботою дитини, тому якщо у няні є які-небудь мінуси, вкажіть їх, щоб нові роботодавці про них знали.
3
В рекомендаційному листі вкажіть загальні дані няні : ПІБ, дату народження або кількість повних років, паспортні дані, місце проживання. Обов'язково відзначте її освіту та професійні навички. Потім напишіть термін вашого з нею співпраці і що входило в коло її обов'язків.
4
У наступній частині рекомендації опишіть особистісні якості няні , тип характеру, принцип спілкування з дитиною, як няня виконувала свої обов'язки, чи робили ви їй зауваження і за що, за що хвалили, які у неї були стосунки з дитиною, як він її сприймав і як няня ладила з вами.
5
Пишіть конкретно і простою мовою. Наприклад, дитині дуже подобалася каша, яку готувала няня.
6
Обов'язково вкажіть, чому няня навчила дитину за час вашої співпраці, опишіть його досягнення.
7
Добре, якщо ви вкажіть, чому ви рекомендуєте цю няню в іншу сім'ю за особистісним і професійним якостям, які ви вважаєте найбільш цінними.
8
Напишіть, з якої причини няня у вас більше не працює. Наприклад, виріс дитина, переїзд няні в інше місто або район, бажання змінити няню на гувернантку, причини особистого характеру і т.д.
9
Наприкінці рекомендаційного листа напишіть свій номер телефону та ПІБ. Це важливо, щоб нові господарі няні або співробітники кадрового агентства змогли вам зателефонувати і уточнити які-небудь дані про няню.
10
Пам'ятайте, що чим, емоційніше ви напишіть рекомендаційний лист, тим воно більше зможе розповісти про людину, якій видано.