Як відключити звук у програми.

Звук в додатках часто не так просто відключити. Це стосується не тільки комп'ютерних, але і мобільних програм. Зокрема, важко вибрати індивідуальну настройку під кожен додаток - такі функції підтримуються мінімальною кількістю мобільних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мобільний пристрій;
  • - додатки, що підтримують управління звуком.
Інструкція
1
Для того щоб відключити звук додатків, що завантажуються з різних ресурсів інтернету, зробіть відповідні налаштування в його меню. Зверніть увагу на те, що в даних випадках за відключення музики і відключення звуків відповідають зовсім різні кнопки. Шукайте піктограму з зображенням відповідних налаштувань і просто клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші.
2
Якщо у вас не виходить вимкнути звук у флеш-додатки, звичайним способом через меню програми, скористайтеся відключенням даної функції в браузері. Найкраще, звичайно ж, уникнути цього, оскільки в даному випадку для відтворення аудіо або відеофайлів вам знадобиться знову лізти в налаштування і включати його. Перебуваючи в браузері Internet Explorer, натисніть на пункт меню «Властивості оглядача». У вікні зніміть позначку прапорцем з позиції «Відтворювати звук на веб-сторінках». Застосуйте і збережіть зміни.
3
Якщо ви хочете відключити звук в усіх мобільних додатках, відкрийте в меню телефону опцію налаштувань звуку. Зайдіть в меню звуків додатків, вимкніть його. В деяких моделях відключення звуків додатків відбувається в тому ж меню, звідки відбувається їх запуск - тут все залежить від програмного забезпечення вашого мобільного пристрою. Також практично для кожного мобільного додатку доступна функція індивідуальної настройки гучності, викликають з його меню. Найчастіше ця настройка ховається в опціях гри. Також спробуйте відключити звук допомогою натиснення бічній кнопки зі стрілкою «Вниз» кілька разів. Також ви можете перед запуском додатка переводити телефон в беззвучний режим.
4
Перевірте, чи мається на вашому телефоні індивідуальна настройка рівня гучності для кожного додатка з меню самого телефону. Ви можете це зробити, прочитавши інструкції до вашого телефону, або уважно ознайомившись із його інтерфейсом.
Корисна порада
Перед установкою додатків в ваш телефон завжди перевіряйте їх на віруси.