Як відкрутити лямбда.

Перед зняттям лямбда-зонда відключіть негативний дріт від відповідної клеми акумулятора. Рассоедините роз'єм проводів, що відходить від датчика. Від'єднайте кріпильні елементи проводки. Потім ключем на 22 або на 24 спробуйте відкрутити зонд від випускного колектора. Якщо це не вдається навіть за використанням максимальних зусиль, значить різьба прикипіла за роки експлуатації або спочатку датчик встановлений з перекосом.
Вам знадобиться
  • - розвідний ключ;
  • - дриль з тонкими свердлами;
  • - викрутка, молоток;
  • - рідина WD 40
Інструкція
1
Перед зняттям лямбда-зонда відключіть негативний дріт від відповідної клеми акумулятора. Рассоедините роз'єм проводів, що відходить від датчика. Від'єднайте кріпильні елементи проводки. Потім ключем на 22 або на 24 спробуйте відкрутити зонд від випускного колектора. Якщо це не вдається навіть за використанням максимальних зусиль, значить, різьба прикипіла за роки експлуатації, або спочатку датчик встановлений з перекосом.
2
Розбризкайте рідина WD 40 на видиму поверхню різьби лямбда і спробуйте відкрутити її розвідним (газовим) ключем або сдернуть вниз. Якщо це не допоможе, рассверлите зонд. Матеріал, з якого він виготовлений, високопрочен, тому будьте готові до того, що при свердлінні буде зламано декілька свердел. У отвір вставте шлицевую викрутку достатньої товщини і намагайтеся відкрутити датчик. Якщо буде необхідно, постукайте по викрутці або по датчику молотком.
3
Демонтуйте каталітичний нейтралізатор або випускний колектор. Будь-яким способом нагрійте місце установки лямбда і намагайтеся викрутити. У разі невдачі повторіть спроби після охолодження металу. При цьому способі ви нагріваєте установче місце зонда і його різьбу. При цьому іржа в різьбі, на відміну від металу, не розширюється, а призводить до утворення мікротріщин. Це дозволяє у багатьох випадках порівняно легко викрутити датчик.
4
Після застосування екстремальних способів демонтажу лямбда в різьбі установчого отвору можуть залишатися залишки від старого датчика. Щоб очистити різьблення візьміть підходящу плашку і акуратно проженіть її по різьбі. Потім очистіть від дрібних стружок і обробіть рідиною WD 40, щоб після установки нового датчика можна було відвернути його без проблем.
5
На деяких моделях японських автомобілів лямбда-зонд вворачивается в спеціалізовану гайку, яку можна замінити після відкручування датчика. Заздалегідь замовте або купіть таку гайку. Вартість її невисока, але час замовлень може розтягнутися на пару тижнів.