Як оцінити виставку.

Робота критика за складністю і важливістю може змагатися з роботою організаторів. Щоб об'єктивно оцінити те, як влаштована виставка, необхідно провести невелике дослідження і уважно вивчити кожен аспект, з яких складається загальне враження про захід.
Інструкція
1
У першу чергу, оцінити приміщення, де проходить виставка. Чи достатньо в ньому місця, чи легко гостям орієнтуватися в різних залах. Подумайте, наскільки вибір виставкового майданчика в цілому логічний і відповідає стилістиці і спрямованості робіт художників. Які з дизайнерських рішень вам запам'яталися, а що здалося нецікавим або, навпаки, надмірною. Варто звернути увагу і на наявність крісел або невеликих канапок, звідки відвідувачі можуть спокійно розглядати експонати.
2
Оцініть те, як була представлена інформація про роботи. Як оформлені буклети, чи можна знайти відомості про художника або скульптора і про напрямок, до якого він відноситься. Зверніть увагу на носії інформації: чи була вся вона представлена в паперових рекламних проспектах або частину її можна знайти на електронних стендах.
3
Визначте принцип, за яким були відібрані експонати. Наскільки він логічний і послідовний, чи включені в експозицію творчі проекти відомих майстрів. Подумайте, чи вдалося організаторам виставки відкрити нові імена і залучити до них достатньо уваги.
4
Враховуйте дрібниці. Як майстерність швачки перевіряють, розглядаючи виворіт шва, так і якість організації виставки проявляється, насамперед, в деталях. Зверніть увагу, яке частування було запропоновано гостям, чи вистачило на всіх напоїв і легкої закуски. Оцініть і якість самих продуктів. При організації виставки важливу роль грає освітлення. Подумайте, чи не було в залі надто темно або, навпаки, світло було надто яскравим? Проінспектуйте туалети і ванні кімнати.
5
Візьміть до уваги відгуки інших відвідувачів. Якщо у виставковому комплексі передбачений гардероб, прислухайтеся до розмов людей, що стоять в черзі за своїм пальто. Багато хто захоче поділитися враженнями і, можливо, ви почуєте те, що самі не помітили. У будь-якому випадку, ви зможе зіставити реакцію оточуючих зі своєю думкою.