Як включити підсистему друку.

Система друку ОС комп'ютера може бути пошкоджена після зараження ПК вірусом. Це проявляється в наступному: якщо ви намагаєтеся вивести на друк який-небудь файл, на екрані з'являється повідомлення про те, що підсистема друку є недоступною.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Запустіть Диспетчер завдань операційної системи Windows (клацніть правою кнопкою миші по панелі задач і виберіть відповідний пункт, використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del або клацніть «Пуск» - «Виконати» - введіть команду Taskmgr і клацніть «ОК» ). Перейдіть у вкладку «Процеси», знайдіть серед них файли spoolsvv.exe і spooldr.exe, клацніть правою кнопкою миші по імені файлу, виберіть «Зупинити». Це допоможе відновити підсистему друку.
2
Виконайте повну перевірку вашого комп'ютера за допомогою антивірусної програми, щоб виконати включення підсистеми друку. Наприклад, перейдіть на сайт https://www.freedrweb.com/download+cureit+free/?lng=ru і завантажте безкоштовну антивірусну утиліту. У безпечному режимі запустіть завантажений файл і виберіть повну перевірку. Дочекайтеся завершення, видаліть всі знайдені шкідливі об'єкти.
3
Перейдіть в папку Windows, знайдіть і видаліть файл spoolsvv.exe і spooldr.exe. Ці файли, як правило, приховані або системні. Щоб їх відобразити, перейдіть в меню «Сервис», виберіть команду «Властивості папки». У вкладці «Вид» встановіть прапорець «Відображати вміст системних папок».
4
Виконайте в командному рядку команду msconfig, у вікні, виберіть вкладку «Автозавантаження». Зніміть прапорці з елементів, які ви видалили в третьому кроці. Клацніть «ОК». Далі, щоб підключити систему друку, перейдіть в головне меню, виберіть «Налаштування» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби».
5
Знайдіть серед них службу «Диспетчер черги друку». Викличте вікно диспетчера. Натисніть «Пуск», тип запуску встановіть «Авто», в полі «Виконавчий файл» введіть C:/WINDOWS/system32/spoolsv.exe. Клацніть «ОК». Запустіть редактор реєстру - «Пуск» - «Виконати» - введіть Regedit - «ОК». Перейдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEM/CurrentControlSet/Services/Spooler. Знайдіть там параметр ImagePath - значення REG_EXPAND_SZ повинно бути у вигляді% SystemRoot%/system32/spoolsv.exe.