Як почати юридичний бізнес.

Якщо ви маєте юридичну освіту, накопичили певний досвід у цій сфері, вважаєте, що юриспруденція - це ваша стихія, а прийняті рішення часом неординарні, то можливо, це саме та справа, яку здатне принести досить стабільний прибуток. Часом для того, щоб почати власний юридичний бізнес, достатньо бути амбітним і впевненим у тому, що все вийде.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити свій юридичний бізнес, залучіть команду помічників, що добре розбираються в даній справі. Разом з ними ви будете складати «мозок компанії». Створювати серйозний юридичний бізнес поодинці практично не можливо. Як показує практика, засновниками подібних фірм є хороші друзі або партнери по бізнесу.
2
Найперша проблема, з якою ви можете зіткнутися - це фінанси. Офіс, обладнання, заробітна плата працівникам, податки - це значні вкладення на етапі, коли ваша фірма ще не отримуватиме достатнього прибутку. Пам'ятайте, що прибуток ви отримаєте не відразу, ваші вкладення окупляться не раніше, ніж через півроку.
3
Займіться пошуком клієнтів. Для новоствореної юридичної фірми це досить складно. Адже, як правило, клієнти приходять за рекомендацією друзів, знайомих, колег. Зазвичай великі юридичні фірми з позитивною репутацією не рекламують себе в засобах масової інформації. Однак новоствореної компанії на першому етапі не обійтися без реклами в ЗМІ, пресі та інтернеті.
4
Перед тим, як почати юридичний бізнес, визначте основні принципи його ведення, в тому числі взаємини з партнерами і порядок роботи з клієнтами. Наприклад, кожен з партнерів може відповідати за якесь один напрямок роботи. Найбільш важлива складова успішної роботи фірми - професіоналізм людей, які очолюють бізнес. Ви повинні бути порядним, твердим, посидючим, постійно удосконалювати свої професійні навички, прагнути досягти успіху.
5
Успіх вашої справи буде залежати не тільки від взаємин з партнерами, а й від роботи з клієнтами. На першому етапі ви повинні чимось «зачепити» клієнта. Можливо, це будуть безкоштовні консультації по телефону, оплата при досягненні кінцевого результату і т.д.