Як вилікувати ларингіт.

Ларингіт може проявлятися як у дорослих, так і у маленьких дітей. Основні симптоми хвороби: гавкаючий кашель, напади задухи і біль у грудях. Також може підніматися і висока температура. Якщо дорослі переносять ларингіт непогано, то у малюків може розвинутися помилковий круп, що нерідко призводить до реанімації. Якщо почати лікування при перших симптомах хвороби, можна значно прискорити процес одужання.
Вам знадобиться
  • - сироп від кашлю;
  • - відвар картоплі;
  • - окріп;
  • - сода;
  • - антисептичний аерозоль;
  • - антибіотики.
Інструкція
1
Починайте приймати відхаркувальні засоби вже в перший день прояву ларингіту. Ні в якому разі не пийте препарати, що містять кодеїн - це ускладнить перебіг хвороби. Непогано допомагають трав'яні сиропи. Якщо ви сильно похрипли, і з'явився гавкаючий кашель, прийміть «Ереспал», але попередньо проконсультуйтеся з лікарем. Дітям теж можна давати цей сироп, але тільки в менших дозах. Препарат дуже швидко знімає симптоми ларингіту, дихання нормалізується, так як набряк з голосових зв'язок починає сходити.
2
Робіть інгаляції. Підійде як відвар картоплі, так і окріп з додаванням соди. Подихайте над вихідним паром близько 15 хвилин - це пом'якшить запалену слизову глотки, що кілька скоротить кашель. Якщо напад гавкаючого кашлю трапився вночі, і немає часу робити розчин для інгаляції, зайдіть у ванну кімнату, відкрийте гарячий кран з водою і подихайте.
3
Зрошують горло аерозольними препаратами, які використовуються при ангіні. Допомагають у лікуванні ларингіту та пастилки. Обробку горла проводите 4-6 разів на добу.
4
Намагайтеся менше розмовляти, інакше може пропасти голос на кілька місяців, так як запальний процес при ларингіті локалізується в зоні голосових зв'язок. Дотримуйтесь постільний режим і проводите симптоматичне лікування. Ларингіт зазвичай проходить через 2-4 тижні, голос повністю відновлюється.
5
Зверніться до лікаря, якщо результатів не спостерігається. Можливо, що лікар призначить вам курс антибіотиків, адже не завжди допомагають перемогти хворобу легкі кошти.
Зверніть увагу
Коли ларингіт починається у дітей до 6 років, варто негайно викликати швидку допомогу. Несправжній круп може розвинутися за кілька годин і привести до трагічних наслідків.
Корисна порада
Якщо ви або ваша дитина періодично хворієте ларингітом, який супроводжується нападами задухи, купіть «Преднізолон». В крайньому випадку, вводите препарат внутрішньом'язово - іноді це єдиний шанс вижити. Проконсультуйтеся про це з лікарем.