Як визначити, що сайт з вірусом.

Віруси сьогодні є справжнісінькою комп'ютерної чумою, бо стоїть хоча б одному такому вірусу потрапити в вашу комп'ютерну систему, як ви можете відразу ж попрощатися з нею. А головним джерел вірусів є, звичайно ж, інтернет.
Вам знадобиться
  • - сам сайт, над яким ви збираєтеся проводити перевірку;
  • - активна антивірусна програма, встановлена на комп'ютері.
Інструкція
1
Для початку, перш за все, щоб убезпечити комп'ютерну систему від раптового проникнення небажаних вірусів, включите антивірусну програму на вашому комп'ютері.
2
Зайдіть на перевірявся сайт.
3
Зверніть відразу ж увагу на повідомлення антивірусної програми, які з'являються негайно після запуску в браузері кожного сайту, що має віруси, який може передати їх вашому комп'ютеру.
4
Перевірте, чи немає на сайті підозрілих посилань, після переходу по яких спливають пропозиції завантажити різні файли. Найчастіше такі файли розміром всього в декілька кілобайт і мають невизначений формат. Вони називаються «Троянами» і є самими небезпечними вірусами для будь-якої комп'ютерної системи.
5
При вході на сайт, подивіться ще й на спливаючі вікна, банери. Найпоширеніші банери з вірусним вмістом зазвичай мають текст про те, що «вам необхідно оновити вірусну програму».
6
Перевірте відгуки інших відвідувачів сайта в будь-якому з наявних пошуковиків інтернету. Якщо на сайті дійсно маються віруси, то неодмінно відвідувачі напишуть про це у відгуку.
Зверніть увагу
Щоб не потрапляти на сайти містять віруси, ніколи не переходьте за підозрілими посиланнями, які побачили на інших сайтах або отримали поштою від невідомих користувачів. Така «прогулянка» по сумнівними посиланнями може привести до втрати багатьох важливих даних з комп'ютера, таких, як: паролі від сайтів, сертифікати від електронних гаманців і т.д.
Корисна порада
Завжди тримайте антивірусну програму на вашому комп'ютері включеною і постійно проводите перевірки, тому що навіть якщо вона не змогла перевірити який-небудь сайт на наявність вірусів і ті проникли в ваш комп'ютер, антивірусна програма зможе їх виявити там і видалити. Також вона блокує і всі вірусні елементи на сайтах.