Як зупинити посивіння волосся.

Не завжди волосся біліють в зрілому віці. Часто сивина приходить в молодості, коли її цілком могло і не бути. Це може бути наслідком генетичної схильності або сигналізувати про брак якихось потрібних речовин в організмі.
Інструкція
1
Волос постійно отримує від організму цілий набір поживних речовин, необхідних йому для того, щоб бути міцним, блискучим, а також мати колір. Це амінокислоти, білки і т.д. За окрашивающие пігменти відповідають клітини-меланоцити. Коли їх бракує, коли процес доставки потрібних речовин порушений, волосся стає безбарвним. Таким чином, щоб зупинити посивіння, першим ділом проаналізуйте свій раціон. У ньому має бути достатньо вітамінів, мікроелементів і білків. Крім м'яса, білок міститься в бобових, багато його у водоростях спіруліни і т.д. Він необхідний організму для будівництва буквально все - зростання кісток, нігтів, волосся. Саме тому у багатьох дівчат, які обрали неправильну і виснажують дієту, з'являється передчасна сивина.
2
Зробіть своє життя більш гармонійним і радісним. Часті стреси призводять до посивіння волосся, так як спазмируются судини, по яких до шевелюрі доставляється харчування. Іноді сивина, що утворилася внаслідок переживань, оборотна і може пройти, коли ситуація нормалізується. Спазмування судин може відбуватися і при переохолодженні. Тому в холодну пору року завжди носите шапку.
3
Косметичні засоби догляду за волоссям хоч і не так важливі, як харчування і душевний спокій, але теж вносять свій вклад. Якщо є можливість, краще якомога більше користуватися натуральними засобами для миття і зміцнення волосся. Ополіскування відварами трав, маски з кефіру, меду, рослинних олій дуже корисні. У разі передчасного посивіння особливо гарна кропива, настій якої можна застосовувати для миття або фарбування. Іноді вона допомагає хоча б частково повернути натуральний колір. Настій кропиви також можна щодня втирати в шкіру голови.