Як захистити дисертацію.

Дисертація - це наукова робота, яку людина пише по закінченні аспірантури або докторантури. Якщо ви бачите в собі достатній потенціал, щоб досліджувати нове явище або зробити наукове відкриття, то аспірантура і докторантура - це відмінний спосіб реалізувати свій науковий талант.
Інструкція
1
Вступити в аспірантуруПосле здобуття вищої освіти ви можете вступити до аспірантури. Для цього потрібно подати необхідні документи, скласти іспити (іноземна мова, філософія, профільний предмет), подати на кафедру, на якій збираєтеся захищатися, реферат з обраної теме.После зарахування вас прикріплять до наукового керівника, з яким ви станете працювати над темою дисертації.
2
Опублікувати статьіПрі написанні дисертації пам'ятайте: ваші наукові розробки повинні бути доступні наукової громадськості ще до того, як дисертація буде захищена. Однією з умов захисту дисертації є певна кількість наукових статей, опублікованих у наукових журналах. Окрема вимога: три статті повинні бути опубліковані в журналах, які входять в перелік рецензованих журналів ВАК (Вища Атестаційна Комісія).
3
Написати авторефератПосле того, як написання дисертації завершено, статті опубліковані, дата захисту призначена, можна приступати до написання автореферату. Він містить тезово інформацію про роботу, розкриває основні її положенія.Рассилка реферату робиться за місяць до захисту.
4
Захистити діссертаціюПосле того, як всі правила підготовки дотримані, починається найголовніше - захист дисертації. Як правило, при самій захисті проблем не виникає, однак до неї потрібно добре підготуватися, щоб гідно відповісти на каверзні питання опонента.