Як скласти іспит з математики.

При підготовці до іспиту з математики та успішного його проходження, важливо регулярно займатися. Систематична підготовка і психологічний настрой допоможуть вибудувати чітку схему рішень, основні методи і способи їх знаходження. Успішна підготовка може поєднувати в собі самостійні заняття або заняття з репетитором, а також підготовчі курси.
Інструкція
1
Ви вибрали спосіб підготовки, простудіювали купу літератури, вирішили безліч завдань. Тепер ви йдете на іспит з великим запасом знань. Як ефективно їх застосувати в умовах обмеженого часу, розглянемо нижче.
2
Якщо іспит письмовий, він, як правило, триває 3-4 години. В цей час студенту або абітурієнту необхідно вирішити певний набір завдань. У цьому випадку головне, розподілити час. Тому, збираючись на іспит, не забудьте взяти годинник. Якщо ви вирішуєте задачу більше півгодини, а до рішення ще далеко, перейдіть до наступної. Повернетеся до невирішеної, якщо залишаться вільні хвилини. У той же час, не поспішайте, вникайте в суть, уважно читайте умови.
3
Отримавши екзаменаційний лист із завданнями, перегляньте їх, оцініть ступінь складності. Завжди починайте рішення з простих завдань, потім переходите до більш важким. Засікайте час на вирішення кожного, так ви правильно розподіліть сили на решту завдання.
4
Завжди спочатку виконуйте чорнове рішення задачі, а потім переписуйте в чистовик. При цьому поступайте так з кожною виконаною завданням. Не потрібно вирішувати на чернетці відразу всі завдання, а потім їх переписувати. У вас просто може не вистачити часу. Деякі комісії поряд з чистовим варіантом, звичайно, приймають і чорновий. Але немає гарантії, що на майбутньому вам іспиті це буде дозволено.
5
Якщо вам до душі йти на іспит зі шпаргалкою, то не відмовляйте собі в цьому. Багатьом студентам та абітурієнтам так легше впоратися з хвилюванням, вони почуваються впевненіше. Писати шпаргалки теж корисно. Так ви запам'ятовуєте частина інформації під впливом механічної пам'яті. Але в кожному разі, міцні знання в голові завжди набагато ефективніше будь шпаргалки.