Як перекодувати звук у фільму. Як перекодувати аудіо.

Безкоштовна програма VirtualDub являє собою відмінний редактор відео-файлів. Програма має простий інтерфейс і широкий набір засобів у вигляді аудіо- і відео-кодеків. У даній програмі можна вирізати фрагменти відео, склеювати їх, обробляти зображення фільтрами і редагувати звукову доріжку.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер програму VirtualDub і встановіть в операційну систему. Знайти можете на сайті softodrom.ru або soft.ru. Намагайтеся інсталювати це програмне забезпечення в локальний диск, де знаходиться операційна система персонального комп'ютера. Відкрийте програму, використовуючи ярлик на робочому столі. Вікно програми VirtualDub буде порожнім, бо в нього потрібно додати відео-файл для редагування.
2
Відкрийте фільм, аудіо-доріжку якого потрібно перекодувати. Для цього натисніть на пункт Open video file меню File. У діалоговому вікні знайдіть директорію, де лежить даний відео-файл. Рекомендуємо зробити копію файлу перед внесенням змін до оригінал. Для редагування звуку відео-файлу клацніть по розділу меню Audio і виберіть пункт Conversion. Встановіть опції: Sampling rate, Precision, Channels. Якщо вам потрібно лише обробити доріжку кодеком, що не міняйте значення.
3
Вкажіть тип компресії в меню Audio, пункт Compression. У вікні виберіть формат аудіо - наприклад, звичний mp3 зі стандартними параметрами 128кбіт \ с, 44100, Стерео. Зверніть увагу, щоб значення вікон Conversion і Compression збігалися. Встановіть прапорець в розділі меню Options поруч з пунктом Sync to Audio, щоб відео- і аудіо-складові фільму були синхронізовані. Потім зайдіть в меню File і натисніть на Save as AVI. Напишіть назву обробленої копії фільму та запустіть процес кодування, натиснувши на кнопку Save. Як правило, потрібно створювати копію файлу, і її редагувати, щоб вихідний файл фільму залишався незмінним. При цьому ви можете порівнювати якість обох фільмів при відтворенні.