Як обміняти wmu. Як обміняти wmu на.

Платіжна система WebMoney - універсальний засіб для online розрахунків в мережі і для ведення бізнесу в інтернеті. Іноді потрібно обміняти наявні у вас титульні знаки WM на знаки іншого типу. Якщо ви бажаєте зробити обмін WMU, можна скористатися кількома способами.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в системі WebMoney;
  • - атестат WenMoney (формальний або вище);
  • - позитивний баланс коштів у гаманці WMU
Інструкція
1
Відкрийте WM Keeper. Виберіть гаманець WMU. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і з меню, що випадає виберіть пункт «Обміняти WM * на WM *» У вікні, виберіть валюту WM, яку хочете купити за WMU, в віконці «заплачу» виберіть WMU. Вкажіть суму грошових коштів для обміну та натисніть «оплатити заявку». Таким чином ви можете обміняти WMU на WMR, WMZ, WME.
2
Скористайтеся online-обмінними пунктами. Виберіть підходящий вам обмінник, який працює з титульними знаками WMU. Зайдіть на сайт обраного обмінного пункту. Слідуйте вказівкам на сайті. Для проведення обміну виберіть потрібну пару валют, введіть суму обміну, реквізити гаманців і натисніть кнопку «продовжити». В різних онлайн-обмінних пунктах здійснюється обмін WMU на WMR, WMZ, WME, PayPal, Yandex.Money та інші грошові системи інтернету.
3
Зайдіть на сайт біржі обміну WebMoney Exchanger.ru. Сервіс складається з декількох секцій, які здійснюють обмін різних титульних знаків WebMoney. Так, обравши wire.exchanger, ви можете обміняти WMU гривні. При необхідності обміняти WMU на інші титульні знаки системи WebMoney, скористайтеся wm.exchanger.ru.
Зверніть увагу
При обміні усередині WebMoney-Keeper за допомогою варіанту «Обміняти WM * на WM *» у вас є 100 секунд на заповнення форми у вікні. Якщо за цей час ви не встигнете визначитися з обміном, необхідно буде оновити сторінку і ввести дані заново.Прі використанні wm.exchanger.ru ви маєте право проводити обмін в межах гаманців тільки одного WM-ідентифікатора (наприклад, заплативши з WMU-гаманця за обмін WMU-WME, після обміну ви зможете отримати WME на Е-гаманець тільки того WM-ідентифікатора, з якого здійснювалась оплата WMU).
Корисна порада
При виборі онлайн-обмінного пункту звертайте увагу на пропонований курс обміну і на резерв обмінюваних коштів конкретного сайту, що пропонує такі послуги.