Як налаштувати різкість у фотоапарата. створити свій сайт на Яндексі.

Неправильне налаштування різкості фотоапарата може зіпсувати навіть найвдаліший знімок. Перш ніж приступати до зйомки, необхідно перевірити всі налаштування і при необхідності змінити їх, щоб враження від цікавої роботи не було зіпсовано недостатньої різкістю.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат,
  • - інструкція по експлуатації.
Інструкція
1
Знайдіть кільце зі шкалою відстаней, яке розташоване на оправі знімального об'єктива фотоапарата. За цією шкалою виробляється фокусування, яка залежить від відстані до знімається предмета.
2
Якщо ви знімаєте якийсь окремий предмет, зробіть наведення на різкість, враховуючи відстань, на якому цей предмет знаходиться.
3
Якщо проводиться зйомка відразу декількох предметів, які розташовані на рівних відстанях від об'єктива, знайдіть проміжну крапку. Сфокусуйте об'єктив щодо даної точки.
4
Щоб налаштувати різкість заднього плану, зробіть наводку на різкість на відстань, що дорівнює подвоєному відстані від об'єктива до переднього плану. При зйомці з однієї точки можна отримувати різні масштаби і кути зображення, що буде відповідати крупному, середньому та загальному плану за допомогою різних об'єктивів. Цю можливість ви можете використовувати для вирішення творчих задач, щоб домогтися гіпертрофії або гіперболізації простору, а також при несприятливих умовах, наприклад, коли немає необхідного для роботи простору.
Зверніть увагу
При зйомці необхідно правильно вибрати об'єктиви. Вони володіють різними можливостями в охопленні знімається простору - це залежить від фокусної відстані. Фокусна відстань об'єктива визначає кути зображення, оскільки розміри кадру залишаються постійними. Звичайний об'єктив володіє кутом поля зображення, який близький до 48 градусам. Об'єктив з великою фокусною відстанню дає менший кут зображення, з меншим - відповідно більший кут. Перш ніж вибирати об'єктив і настроювати різкість, зверніться до інструкції з експлуатації фотоапарата.
Корисна порада
Для досягнення мети при різних відстанях до об'єкту необхідно застосовувати об'єктиви з різними фокусними відстанями.