Як виправити кривої прес. Кривий прес що робити.

Викривлення преса можна визначити, розглянувши свої ребра. Якщо ви побачите їх асиметрію у формі і місцезнаходження, то це і є кривизна преса. Нерідко вона залежить від правильності виконання вправ, постави. А в 99% випадків дана кривизна обумовлена нерівномірним розвитком скелета. Так що виправити таку природну особливість буде не те щоб неможливо, але досить важко.
Інструкція
1
Перш за все, знадобиться виконувати різні вправи на прес, але дотримуючись при цьому сувору симетрію, тобто робити вправи без перекосів в яку-небудь сторону. Тільки в такому разі все може прийти в бажану форму.
2
Займатися ви можете як в спортзалі на тренажерах, так і в домашніх умовах. Ось перша вправа, яке допоможе натренувати прес: спочатку прийміть положення лежачи, зчепіть руки за головою, а ноги зігніть в колінах. Починайте піднімати верхню частину тулуба так, щоб кожен раз при підйомі ваші лікті стосувалися колін. На першому етапі не перевищуйте десяти або п'ятнадцяти вправ. Збільшуйте їх тільки поступово (до 30-ти, потім до 40-ка і так далі). Головне, не варто брати на себе непосильне навантаження, інакше замість рівного преса ви досягнете лише розтягування м'язів. Крім того, для швидкого досягнення ефекту проводите заняття щодня або через день. Адже краще виконувати 4 дні на тиждень по 15 вправ, ніж потім, схаменувшись, провести за раз 60.
3
Друга вправа: ляжте на підлогу і не кваплячись піднімайте ноги вгору до досягнення вертикального положення. Після цього плавно поверніться до вихідної позі і повторіть вправу. Дана методика дозволить зміцнити м'язи нижнього преса. Проте варто відзначити, що качати його важче, ніж верхній прес. Справа в тому, що в цій області в принципі відсутні натреновані яким би то не було чином м'язи. За одне тренування можна виконувати 2 або 3 підходи по 8-10 вправ у кожному.
4
Ось спеціальна вправа для косих м'язів преса: лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, а ступні ніг зведіть разом. Нахиліть ноги спочатку вправо, потім вліво і навпаки. Щоразу намагайтеся притиснути ноги якомога ближче до підлоги. Руки при цьому тримайте за головою і стежте за тим, щоб все навантаження максимально припадала на прес і мінімально - на м'язи шиї.
Корисна порада
Поступово прискорюйте темп ваших тренувань, намагайтеся за одну хвилину виконувати один підхід.