Як зробити новорічну листівку у фотошопі. Як зробити новорічний колаж в фотошопі.

Adobe Photoshop є потужним графічним редактором для роботи з растровими зображеннями. Дана програма дає нескінченну кількість можливостей для творчості. З її допомогою ви можете зробити своїми руками унікальну листівку, фотопоздравленіе, колаж, щоб здивувати і порадувати своїх близьких.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Phtoshop, щоб створити новорічну листівку. Виконайте команду «Файл» - «Створити», встановіть потрібні розміри майбутньої листівки, клацніть «ОК». Далі виберіть інструмент «Прямокутник». Виділіть за його допомогою весь лист.
2
Двічі клацніть по шару з об'єктом, у вікні, «Стиль шару» виберіть пункт «Накладення градієнта», встановіть режим «Нормальний», непрозорість - 100%, стиль - «Радіальний», кут - +31, масштаб - 117%. Клацніть по смузі градієнта, у вікні, додайте ще один повзунок на поле з квітами.
3
Встановіть для першого колір CDF5FF, для другого 0067A9, для третього 040023. Перший повзунок повинен знаходитися на відстані? від лівого краю лінійки, а другий на такій же відстані від правого краю. Третій розташуйте в кінці лінійки. Клацніть «ОК».
4
Виберіть інструмент «Перо», намалюйте сніговий пагорб чорного кольору. В стилі шару встановіть «Внутрішнє світіння» і «Накладення градієнта». Для градієнта встановіть розтяжку між квітами 004D8E і 68C4ED. Далі виберіть інструмент «Довільна фігура», виберіть дерево, встановіть колір 003274 і намалюйте одну ялину.
5
Скопіюйте її кілька разів за допомогою Ctrl + J, до кожного шару застосуєте вільну трансформацію і змініть їх розмір і розташування. Змініть на кожному шарі колір дерева. Використовуйте кольору 00578С, 0078С1, 108FDC, 0078C1. Аналогічно додайте сніжинки білого кольору.
6
Намалюйте ще кілька сніжних пагорбів за допомогою пера, встановіть колір A7FEF6, в стилі шару встановіть внутрішнє світіння. Зробіть ще один пагорб білого кольору. Застосуйте до нього накладення градієнта, використовуйте розтяжку кольорів від білого до світло-блакитного.
7
Відкрийте фотографію близької вам людини, щоб зробити унікальну листівку. Бажано, щоб людина на ній стояв на повний зріст. Виділіть його за допомогою інструменту "Швидке виділення" або "Чарівна паличка", якщо людина на одноколірному фоні. Скопіюйте виділене на новий шар і перемістіть його в листівку.
8
Помістіть фотографію в листівці між шарами так, щоб людина природно вписувався в навколишню обстановку. Щоб завершити створення новорічної листівки, виберіть інструмент «Текст» і додайте вітальну напис. Застосуйте до неї стиль, щоб прикрасити текст і виконайте зведення шарів, потім збережіть отримане зображення у форматі Jpeg.