Як вивчити вірша.

Вивчити вірш - завдання не з легких. Легко сказати, але часом зробити не так просто. Потрібно керуватися спеціальною методикою для ідеального запам'ятовування цілого вірша: від простого запам'ятовування до заучування кожного рядка окремо.
Інструкція
1
Вчити вірш потрібно в спокійному стані, сконцентровано. Найкраще в повній тиші. Оскільки навіть невелика напруга, відволікання від самого вірша заважає її вивчити.
2
Потрібно прочитати кілька разів вірш перед сном. Такий метод дуже часто використовують люди з дуже хорошою пам'яттю. На жаль, для інших він може стати не настільки ефективним.
3
Цікава методика - заучування по чотиривіршу. Візьміть, наприклад, відомий вірш Олександра Сергійовича Пушкіна «В'язень». І починайте вчити перший чотиривірш: «Сиджу за гратами в темниці сирой.Вскормленний в неволі орел молодий, Мій сумний товариш, махаючи крилом, Криваву їжу клює під вікном»
4
Вчіть першу строчку, повторюєте 3-4 рази, і не дивлячись у текст. Потім прискорте темп читання і зробіть акцент на першому слові. Так само вчіть другий рядок (окремо від першої). Потім з'єднайте обидві рядки і повторіть їх, прискорюючи темп.
5
Потім приєднуйте інші рядки і вже вільно повторюйте ціле чотиривірш.
6
Ефективність методу в тому, що він, крім усього іншого, розвиває пам'ять, швидкість. І якщо в перші рази доводилося заучувати досить довго, то після звикання до методики спосіб буде здаватися простим і стих заучується швидше в рази. Найчастіше по четверостишиям відразу.
Корисна порада
Для початку необхідна тренування, щоб знати, який спосіб вам підходить.