Як змінити вікно вітання XP. Як змінити колір вікон на xp.

Розробники операційної системи Windows постійно покращують засоби персоналізації інтерфейсу користувача. Можливості вибору стилю вікон і елементів управління, колірних і звукових схем, а також схем курсорів миші задовольняють потреби практично будь-якого користувача. Проте здійснити деякі зміни, наприклад, змінити вікно вітання, не вдасться стандартними засобами.
Вам знадобиться
  • - безкоштовна програма Resource Hacker, доступна для завантаження за адресою rpi.net.au/~ajohnson/resourcehacker;
  • - права на зміну реєстру.
Інструкція
1
Створіть копію файлу logonui.exe, розташованого в підкаталозі System32 директорії інсталяції операційної системи. Скористайтеся провідником або будь-яким файловим менеджером. Перейдіть у вказану директорію. Знайдіть файл logonui.exe і скопіюйте його в цей же каталог, але під іншим ім'ям. Запам'ятайте це ім'я.
2
Відкрийте модуль, який є копією logonui.exe, в Resource Hacker. Натисніть клавіші Ctrl + O або виберіть у головному меню додатка пункти File і "Open ...". В діалозі відкриття файлу змініть директорію на ту, в яку був поміщений виконуваний модуль, який є копією logonui.exe. Знайдіть файл у списку і виділіть його. Натисніть кнопку «Відкрити».
3
Змініть кольори, стилі, розміщення і параметри шрифтів елементів інтерфейсу вікна вітання Windows XP. У лівій панелі Resource Hacker розгорніть вузол дерева ресурсів з назвою UIFILE. Розгорніть дочірній вузол і виділіть міститься в ньому елемент. У правій панелі відобразиться багатостроковий текстовий редактор з поміщеним в нього текстом файлу конфігурації. Досліджуйте завантажені дані. Їх формат інтуїтивно зрозумілий, а назви ідентифікаторів прямо вказують на елементи інтерфейса.Ісправьте значення параметрів конфігурації. Натисніть кнопку Compile Script, розташовану над текстовим редактором.
4
Знайдіть зображення, використовувані вікном вітання, які потрібно змінити. Розгорніть вузол дерева з назвою Bitmap в лівій панелі Resource Hacker. Розвертайте дочірні вузли даного розділу і виділяйте містяться в них елементи. У правій панелі програми будуть виводитися зображення, завантажені з ресурсів з відповідними ідентифікаторами. Запам'ятайте ідентифікатори ресурсів.
5
Змініть зображення, використовувані вікном вітання XP. Виділіть один з елементів, відповідних ресурсів зображень, в розділі Bitmap. Виберіть в меню пункти Action і "Replace Bitmap ...". У діалозі Replace bitmap in натисніть кнопку "Open file with new bitmap ...". Вкажіть файл формату bmp з новим зображенням. Натисніть кнопку «Відкрити». Натисніть кнопку Replace.
6
Змініть вікно вітання XP, виправивши використовувані в ньому текстові написи. Відкрийте розділ String Table в лівій панелі Resource Hacker. Розвертайте дочірні вузли даного розділу і, виділяючи містяться в них елементи, переглядайте таблиці рядків. Змініть потрібні елементи в правій панелі. Натисніть кнопку Compile Script. Збережіть всі зміни, натиснувши Ctrl + S.
7
Внесіть зміни до реєстру Windows для того, щоб в якості додатку, отображающего вікно вітання, запускалася виправлена копія logonui.exe. Запустіть редактор реєстру, вибравши в меню «Пуск» пункт «Виконати», ввівши в текстове поле з'явився діалогу значення regedit і натиснувши OK.Откройте розділ реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon, послідовно розгорнувши відповідні вузли реєстру і виділивши останній. Почніть зміна значення з ім'ям UIHost. Клікніть по елементу з даним ім'ям у списку правої панелі програми. Відкриється діалог «Зміна строкового параметра». В поле "Значення" цього діалогу введіть ім'я файлу, створеного на першому кроці. Натисніть OK.
8
Перевірте результати. Перезавантажте комп'ютер. Відобразиться виправлене вікно вітання.