Як поштукатурити стіну по маяках.

Маяки - це спеціальні позначки, що встановлюються при оздоблювальних роботах. Вони регулюють товщину шару штукатурки і дозволяють зробити поверхню стін гладкою і рівною. Як же поштукатурити стіну по маяках?
Вам знадобиться
  • - перфоратор;
  • - цвяхи;
  • - дюбелі;
  • - будівельний шнур;
  • - схил;
  • - шматок дроту;
  • - маркер;
  • - штукатурка;
  • - правило;
  • - кельма
Інструкція
1
Розмітьте стіну. Для цього необхідно просвердлити в верхньому куті стіни отвір, розташоване на відстані в 15-30 см від стелі та прилеглої стіни. Просвердлите симетричне отвір у другому верхньому куті. Вбийте дерев'яні дюбелі і закріпіть цвяхи. Цвяхи необхідно забивати таким чином, щоб вони виступали із поверхні стіни на 6-8 см.
2
Візьміть шнур і зробіть петлі на його кінцях таким чином, щоб його можна було туго натягнути між встановленими гвоздямі.Данние петлі повинні дозволяти рухати шнур по цвяхах, видаляючи або наближаючи його до стіни, в залежності від необхідності.
3
Візьміть шматок жорсткої дроту і зробіть з неї S -образний гачок. Закріпіть одну сторону гака на шнурі таким чином, щоб гак міг вільно перемішатися.
4
Зробіть висок необхідної довжини з таким розрахунком, щоб він розташовувався на висоті в 5-7 см від рівня підлоги. Прикріпіть висок до другої сторони гака.
5
Пересуваючи висок по шнуру, визначте найбільш виступаюче місце на поверхні стіни. Після цього необхідно зрушити висок по шнуру до кінця, до однієї зі стін.
6
Просвердлите отвір і вбийте в нього цвях таким чином, щоб він збоку стосувався висячого виска. Зробіть позначку на цвяху, в місці торкання шнура виска.
7
Натягніть шнур між верхнім і нижнім цвяхами. Проробіть аналогічні дії на протилежній стороні стіни. Натягніть шнур між нижніми цвяхами. У підсумку, у вас повинен вийти прямокутник з натягнутих шнурів.
8
Поставте марки. Для цього нанесіть штукатурку на стіну на відстані в 3-5 мм від капелюшки цвяха. Дайте розчину просохнути і акуратно обріжте його таким чином, щоб поверхня марки розташовувалася паралельна рівню стіни, на одному рівні з капелюшком цвяха. Ретельно вивіряти положення марок, використовуючи будівельний рівень.
9
Приготуйте штукатурний розчин. Нанесіть шар штукатурки між марками таким чином, щоб він трохи виступав за їх поверхню. Призначте правило до марок і, рухаючи його вниз і вгору, вирівняйте поверхню стіни по маркам. Слідкуйте за тим, щоб штукатурка не потрапила на поверхню маяків.
10
Дочекайтеся висихання розчину і нанесіть фінішну шпаклівку.