Як розширити житлоплощу.

Сім'я стає більше або підростають діти, вам вже тісно у вашому домі. Єдиний вихід у цій ситуації - розширення житлової площі. Зробити це можна по-різному, все залежить від того, що вам більше підходить.
Інструкція
1
Збільште житлову площу квартири за рахунок балкона або лоджії. Кілька метрів зроблять кімнату більш просторою і зручною. Утепліть зовнішні стіни. Перенесіть опалення. Приберіть вікна і двері, що ведуть на балкон. Також доведеться робити реконструкцію стіни - прибирати непотрібні частини. Крім будівельних та оздоблювальних робіт, оформіть правильно документи на перепланування. Зробити це можна в місцевому БТІ.
2
Зробіть прибудову, якщо ви живете в приватному будинку. Побудуйте додаткове приміщення. Для нього використовуйте той же матеріал, що і для будівництва основної конструкції. Проведіть в нові кімнати комунікації, зробіть дверні прорізи. За вашим бажанням можна зробити необмежену кількість кімнат.
3
Збільште поверховість вашого будинку. Якщо будинок приватний, до нього можна прилаштувати додатковий поверх. Але не всі конструкції витримають таке навантаження. Перед зведенням ознайомтеся з проектом будинку, уточніть, чи можлива така надбудова. Іноді потрібно додаткове зміцнення фундаменту і стін.
4
Обміняйте свою квартиру на більшу. Такий варіант можливий, якщо ви переїжджаєте в більш віддалений район або в приміщення без ремонту або з поганою обробкою. Якщо вас не лякають труднощі, шукайте подібні можливості для розширення. Можна так само знайти варіант з доплатою. Умови та місця розташування будуть однаковими, але за зайві метри доведеться внести деяку суму грошей.
5
Візьміть іпотечний кредит під покупку нової нерухомості. Сьогодні багато банків пропонують позики під заставу майна, що купується. Термін виплат може бути від 1 року до 30 років, процентна ставка варіюється в різних банках.
6
Використовуйте материнський капітал для покупки або обміну старого житла на нове. Ця програма працює. Зверніться до ріелтору. Він підкаже, які документи зібрати і допоможе підібрати підходящий варіант.