Як вибрати радіотелефон.

Радіотелефони є відмінною альтернативою звичайним телефонам. Вони забезпечують не тільки свободу пересування, а й надають безліч різних функцій, зручних під час експлуатації.
Інструкція
1
Одним з найважливіших критеріїв радіотелефону для користувача є його зовнішній вигляд. При покупці зверніть увагу на такі характеристики як колір, розмір і вагу. Як правило, більшість моделей виконується в «класичних» чорних і сірих тонах, колір також може бути глянсовим або матовим. Вибирайте той, який більше доводиться вам до смаку. Розмір телефону повинен бути таким, щоб вам було зручно тримати його не тільки в руці, але і притискаючи до плеча. На це ж впливає і його вага - занадто важкі моделі не так зручні для тривалого спілкування.
2
Наступні важливі критерії - частота роботи і дальність зв'язку. Зазвичай радіус дії телефону становить порядку 50 метрів в приміщенні і 300 метрів на вулиці. Від частоти роботи залежить якість зв'язку. Чим вона вища - тим якість краще, а перешкод менше. Стандартними є частоти 31-40 МГц (ідеально підходить для дому, дальність зв'язку близько 300 метрів), 814-950 МГц (дальність зв'язку до 1,5 км), 1880-1900 МГц. Якщо ви не збираєтеся використовувати телефон лише в межах свого будинку, можете сміливо зупинятися на першому варіанті. Для телефонів з дуже великою дальністю виникає проблема безпеки: може бути перехоплений код, який використовує трубка. Найбезпечнішими є телефони DECT (1880-1900 МГц), вони мають дальність зв'язку близько 300 метрів.
3
Визначтеся з типом радіотелефону: DECT або DECT/GAP. DECT-телефони забезпечують все необхідне для зв'язку: гарна якість звуку, безпека, використання декількох трубок. GAP-телефони мають підвищеною функціональністю. Наприклад, до бази можливо підключити декілька трубок різних виробників, зареєструвати одну трубку на декількох базах одночасно. Вирішіть, чи є необхідність в таких можливостях.
4
Визначте необхідну кількість трубок. Як правило, стандартний комплект являє собою базу і одну трубку. Але існують і рішення, які використовують кілька телефонних трубок. Однак дзвонити з них одночасно можна.
5
Наступна важлива характеристика - час роботи акумулятора без підзарядки. Чим воно вище, тим краще. Як правило, стандартними є значення близько 10-12 годин в режимі розмови і близько 100 годин в режимі очікування.
6
Визначтеся з необхідністю додаткових функцій. Серед них можуть бути АОН, поліфонія, пошук трубки за допомогою бази, автоматичний дозвон, адресна книга.
Зверніть увагу
У першу чергу - це комфорт, адже телефон можна носити з собою по всьому будинку або офісу або навіть вийти з ним на вулицю - зазвичай такі апарати працюють на відстані 50 метрів від бази в приміщенні або 300 метрів на відкритому просторі, при цьому існують DECT телефони підвищеної дальності дії.
Корисна порада
Провідний телефон обмежує Ваше переміщення шнуром, а з радіотелефоном Ви можете вільно пересуватися по всій квартирі, адже дальність зв'язку в межах будівлі у нього досягає цілих 50 метрів. Телефони dect (dect розшифровується як «гнучкий цифровий стандарт для бездротового зв'язку»), крім своєї зручності, володіють ще одним безперечним перевагою - захистом від радіопіратів.
Практично неможливо уявити сучасний будинок без радіотелефону. Апарати, що не обплутують вас проводами і не сковують в пересуванні по квартирі, давно перестали бути дивом техніки і перетворилися, швидше, в необхідний гаджет. Але при величезній кількості пропозицій, актуальним залишається питання: як же вибрати радіотелефон, щоб не шкодувати витрачених грошей.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет
Інструкція
1
Для початку визначте, де буде знаходитися база для радіотелефону. Від цього, багато в чому, залежатиме і дизайн, і габарити і деякі характеристики вашої майбутньої покупки. Головне - визначити, чи хочете ви, щоб база від радіотелефону стояла на полиці, або висіла на стіні. Від цього і будемо танцювати.
2
Наступне, що необхідно зробити - визначити радіус дії, на який буде розрахований новенький радіотелефон. Зараз на ринку представлена величезна кількість моделей, а радіус прийому коливається від декількох метрів до декількох сотень метрів. Багато в чому від радіуса прийому сигналу залежить і ціна устройства.Стандартние радіотелефони забезпечують нормальний прийом сигналу на видаленні 300 метрів від бази на відкритому просторі і 50 метрів в стінах будинку. Від віддаленості від бази залежить і кількість перешкод. Тому, вибираючи місце, куди збираєтеся помістити базу, подумайте, де найчастіше будуть проходити розмови по радіотелефону.
3
Від вибору дальності радіусу дії радіотелефону залежить і інший параметр - частота переданого сигналу. Для радіотелефонів виділені три спеціальних діапазону частот: 30 - 39 Мгц, 814 - 960 Мгц і 1880 - 1900 Мгц.Еслі ви купуєте радіотелефон для домашнього використання, то краще віддати перевагу моделі, що сподобалася з діапазоном частот 30 - 39 Мгц. Це стандартні частоти, які забезпечать радіус дії до 300 метрів і допоможуть вам заощадити на зайвих витратах на дорогі альтернативні моделі.Следующій діапазон 814 - 960 Мгц розрахований на використання радіотелефону в радіусі до півтора кілометрів від стаціонарної бази. Цей варіант підійде покупцям, які мають намір використовувати трубку на дачі з обширним присадибною ділянкою.
4
Третій варіант (1880 - 1900 Мгц) - це телефони стандарту DECT, які забезпечують власникові підвищений захист. Дальність дії у них та ж, що і у першої групи радіотрубок, але ціна помітно вище. Багато хто віддає перевагу саме цій категорії через кращої якості прийнятого сигналу, захищеності від можливого прослуховування і можливості підключити до однієї бази відразу кілька радіотрубок.
5
Важливим є і вибір типу акумулятора, який встановлений в трубці радіотелефону. Звичайно, краще віддавати перевагу моделям з найбільшим часом роботи без підзарядки. Сучасні телефони здатні працювати в режимі розмови в середньому близько 15-ти годин. У режимі очікування цей час часто перевищує 100 годин.
Зверніть увагу
При виборі трубці з діапазоном частот 30-39 Мгц ви ризикуєте бути почутими. При значному віддаленні від власної бази і попаданні в зону дії, припустимо, сусідського радіотелефону з тією ж частотою, ваша трубка може перекинутися на чужу базу. Ви будете чути сусідів, але й навпаки ...
Корисна порада
Зверніть увагу на додаткові функції кожної з моделей. Такі бонусні можливості, як АВН, пошук трубки і деякі інші, хоч і не є основоположними, можуть помітно вплинути на ваш вибір.