Як налаштувати wap на "Самсунг".

Якщо вам необхідно мати вихід в інтернет зі свого мобільного телефону, замовте у свого оператора необхідні налаштування. Зверніть увагу на те, що процедура запиту і збереження налаштувань можлива на всіх телефонах, в тому числі і на телефонах торгової марки Samsung.
Вам знадобиться
  • - замовлення спеціальних налаштувань;
  • - вихід в інтернет з комп'ютера (для отримання налаштувань з сайту оператора);
  • - можливість відправлення смс-повідомлень.
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом будь-якого з найбільших операторів зв'язку, набирайте номер і замовляйте автоматичні настройки, не замислюючись про модель свого мобільного пристрою. Скористайтеся номером абонентської служби 0500, якщо ви користуєтеся послугами компанії «Мегафон». Даний номер надається для тих, хто дзвонить з мобільного телефону. Абоненти, що дзвонять з міського телефону, можуть набрати номер 5025500.
2
Відвідайте офіційний сайт компанії «Мегафон» (або іншого оператора), так як через нього теж є отримання необхідних налаштувань. Все, що вам знадобиться - це зайти спочатку на головну сторінку сайту, вибрати вкладку під назвою «Телефони» і клікнути на «Налаштування інтернету, WAP і GPRS». Як тільки ви виконаєте ці дії, перед вами з'явиться бланк запиту. Заповніть його і відправте оператору. До речі, будь-який користувач мережі також може відвідати офіс компанії або салон зв'язку (продавець-консультант завжди допоможе вирішити проблеми і відповість на всі виниклі питання).
3
Налаштування інтернету на мобільному телефоні можлива і іншим способом. Абонент «Мегафона» може відправити смс-повідомлення на короткий номер 5049. Текст SMS повинен містити тільки цифру 1. Для замовлення саме настройок WAP замініть в повідомленні одиницю двійкою. Точно таким же чином можливий і замовлення MMS-налаштувань (в даному випадку в тексті смс повинна міститися цифра 3). Клієнтам компанії в розпорядження також надаються номери 05190 та 05049.
4
Скористайтеся одним із двох способів активації інтернет-з'єднання, які пропонує своїм абонентам оператор «Білайн». Першим способом ви можете підключити інтернет на основі GPRS-з'єднання. Для цього наберіть на клавіатурі мобільного телефону USSD-номер * 110 * 181 #. Для замовлення настройок другого типу потрібно лише відправити запит на номер * 110 * 111 #.