Як переслати відео поштою. передача відео великого обьема.

При спробі відправити великий обсяг файлів друзям або родичам по електронній пошті багато користувачів стикаються з проблемою обмеження розмірів на передаються по e-mail файли. Особливо це актуально при відправці відео по електронній пошті, тому що відеофайли займають великий дисковий об'єм.
Інструкція
1
Є кілька способів передати відео одержувачу по електронній пошті. Багато поштові сервіси забороняють передавати файли розміром, що перевищує 20-30 Мб. Для того щоб передавати великі відеофайли в додатках, зареєструйте поштову скриньку на Hotmail (http://www.hotmail.com). Цей поштовий сервіс з російськомовним інтерфейсом дозволяє прикріплювати до e-mail вкладення, розміром до 10 Гб. Для зручності завантаження ви також можете розбити великий відеофайл, наприклад, DVD, програмою-архіватором WinRAR на рівні часті.Все решта способи передачі відео по електронній пошті зводяться до завантаження відео через спеціальні сервіси і отриманню посилання на перегляд або скачування.
2
Другий спосіб пропонує вам і вашому одержувачу отримати пряме посилання на перегляд відео прямо в браузері без необхідності скачування на жорсткий диск комп'ютера. У цьому вам допоможе найбільший відеопортал YouTube.Зарегістріруйтесь на сайті (htttp://www.youtube.com) або увійдіть на сайт, використовуючи логін і пароль від пошти Google Mail. Після входу на сайт, ви побачите посилання «Додати відео» у верхній частині сайту. Натисніть на неї і на новій сторінці за допомогою провідника виберіть відео для завантаження або натисніть кнопку «Запис з веб-камери», якщо ви хочете записати звернення в режимі online. По закінченню завантаження ви отримаєте унікальну посилання на ваш відеоролік.Отправів це посилання одержувачу по e-mail, він завжди зможе переглянути відео на YouTube і додати його в закладки браузера.
3
Третій спосіб передачі відео - завантаження файлу на який-небудь файлообмінний сервіс або «файлообмінник». Ви можете завантажити файли великого розміру (зазвичай до 2-10 Гб) на сайти: http://letitbit.nethttp://narod.ruhttp://ifolder.ruhttp://files.mail.ruТакже існують інші безкоштовні файлообмінні сервіси, але вони не підтримують докачку файлів - це утруднить закачування відео на комп'ютер одержувачем: http://depostifiles.comhttp://rapidshare.ruОбично такі сервіси не вимагають реєстрації та закачка відео здійснюється через кнопку «Додати файл». Після завантаження файлу скопіюйте унікальну посилання на скачування і передайте її електронною поштою одержувачу.