Як зменшити pst.

Завдання зменшення поштової скриньки Microsoft Outlook (файлів pst і ost) завжди залишається актуальною для будь-якого користувача. Видалення вибраних елементів не завжди призводить до пропорційного скорочення розмірів цих файлів.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції зменшення розмірів файлів pst.
2
Виберіть пункт Microsoft Office і запустіть додаток Outlook.
3
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів програми Microsoft Outlook і перейдіть на вкладку «Відомості».
4
Виберіть пункт «Кошти очищення» і скористайтеся кнопкою «Очищення поштової скриньки».
5
Натисніть кнопку «Розмір поштової скриньки» для визначення розміру файлів електронної пошти і використовуйте команду «Знайти повідомлення старше х днів» для пошуку старих повідомлень.
6
Натисніть кнопку «Знайти» для підтвердження виконання команди або вкажіть команду «Знайти повідомлення більше х кілобайт» для пошуку найбільш об'ємних повідомлень електронної пошти.
7
Натисніть кнопку «Знайти» для підтвердження виконання команди або виберіть пункт "Архівація» для переміщення непотрібних повідомлень в архівний файл.
8
Вкажіть команду «Розмір папки видалених повідомлень» для визначення розміру папки і натисніть кнопку «Очистити» для видалення обраних повідомлень.
9
Вкажіть команду «Розмір папки конфліктів» для визначення розміру папки і натисніть кнопку «Видалити» для повного очищення всіх даних папки.
10
Поверніться в меню «Файл» і перейдіть на вкладку «Відомості» для виконання операції зменшення розмірів (стиснення) файлів даних pst вручну.
11
Вкажіть розділ «Параметри облікових записів» та натисніть однойменну кнопку.
12
Перейдіть на вкладку «Файли даних» і вкажіть підлягають операції стиснення файли.
13
Виконайте натискання кнопки «Параметри» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Стиснути». Дана дія не має на увазі необхідність завершення роботи програми Microsoft Outlook.