Як встановити розширення firefox.

Розширення для браузерів, в тому числі і Firefox, користуються великою популярністю у користувачів. З їх допомогою веб-оглядач отримує додаткові функціональні можливості, настроюються під конкретні потреби.
Інструкція
1
Запустіть програму Mozilla Firefox. Після цього клікніть по помаранчевій кнопці в лівому верхньому кутку і виберіть «Налаштування», у вкладці «Основні» клікніть по кнопці «Налаштувати доповнення», або після натискання на помаранчеву кнопку відразу виберіть «Додатки». У вікні виберіть вкладку «Отримати доповнення». На сторінці, ви зможете вибрати розширення з розділів «Рекомендовані» і «Набирають популярність».
2
Якщо жодне з представлених додатків не викликало у вас інтересу, ви можете здійснити пошук або переглянути повний список доступних розширень. При виборі першого варіанта клікніть по полю «Пошук серед доповнень» у правій верхній частині сторінки, введіть необхідний критерій для пошуку і натисніть клавішу Enter. Після цього відкриється список з результатами, з якого ви можете вибрати необхідне. Якщо відповідного варіанту не виявилося, задайте другий критерій пошуку.
3
Щоб отримати повний список доступних розширень, клікніть по посиланню «Огляд усіх доповнень» на сторінці вкладки «Отримати доповнення», або перейдіть за посиланням https://addons.mozilla.org/ru/firefox/extensions/. Тут ви можете переглянути розширення, відсортовані за популярністю, числу завантажень, дата завантаження, певної категорії.
4
Після того як ви знайшли цікаве вам додаток, клікніть на його назві. Відкриється персональна сторінка розширення. Тут ви можете ознайомитися з докладним описом, змінами в різних версіях, подивитися скріншоти, прочитати відгуки або залишити свій, дізнатися ім'я розробника. Щоб встановити розширення, клікніть по кнопці «Додати до Firefox».
5
Після цього відкриється вікно, що відображає хід завантаження файлу. По закінченні процесу з'явиться попередження про початок установки розширення. Щоб продовжити, натисніть кнопку «Встановити зараз». Далі буде запропоновано перезапустити Firefox, щоб розширення вступило в силу. Натисніть відповідну кнопку.
плагінів (від англійського plug-in) називається цілий клас додатків, які представляють собою додатковий програмний модуль до якого-небудь з додатком. Таким додатком може бути, наприклад, браузер, графічний редактор, аудіопрогравач або навіть система управління веб-сайтом. Залежно від того, як організовано підключення плагінів в тому чи іншому додатку, розрізняються і способи їх установки.
Інструкція
1
Якщо встановити плагін вимагається в браузер, використовуйте вбудовані функції цього додатка - доступ до них організований через меню браузера. Наприклад, для установки плагіна в Opera розкрийте її меню і виберіть у розділі "Розширення" пункт «Вибрати розширення», після чого браузер завантажить сторінку з каталогом доступних плагінів. Виберіть серед них потрібний, а потім клацніть по зеленій кнопці «Додати в Opera» - вона є на сторінці з описом модуля розширення. Все інше програма зробить сама. Аналогічні функції є в усіх сучасних браузерах.
2
Для додавання модулів розширення в програми, в яких не передбачено вбудованих в меню функцій цього роду, помістіть плагін в спеціально для цього призначену папку. Такий каталог, як правило, поміщений в кореневу директорію додатки - наприклад, в популярному графічному редакторі Adobe Photoshop ця папка називається Plug-Ins і знаходиться на системному диску за адресою Program Files/Adobe/Adobe Photoshop.
3
Самостійно копіювати плагін в відведену для розширень папку потрібно лише в тому випадку, якщо він не має інсталятора - виконуваної програми, яка сама розпаковує з архіву всі необхідні файли і поміщає їх у потрібний каталог. Наприклад, якщо у плагіна для Adobe Photoshop розширення 8bf, вам доведеться його перемістити в зазначену в попередньому кроці папку «вручну», а якщо він має розширення exe, просто двічі клікніть файл для запуску інсталятора.
4
Установка плагінів до систем управління сайтами дещо відрізняється від описаних вище способів, так як виробляється на віддаленому сервері, а не в локальному комп'ютері. Зазвичай такі системи мають спеціальні скрипти, доступ до яких організований через саму панель управління. Наприклад, відразу після авторизації в популярній CMS (Content Management System) Joomla адміністратор потрапляє на сторінку, в якій для доступу до розділу управління плагінами потрібно клікнути іконку Extansion Manager. Потім треба вибрати місце розташування файлу з розширенням і натиснути кнопку Install або Upload & Install, а решта скрипти системи виконають в автоматичному режимі. По закінченні процесу вам залишиться лише активувати встановлений плагін, вибравши його в загальному списку.