Як додати порти com.

Завдання додавання (відкриття) порту стає необхідною при неможливості визначення потрібної програми на вкладці «Винятки» вікна брандмауера Windows. Дана дія може стати в нагоді активним геймерам для дозволу отримання потрібних даних багатокористувацької гри.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Панель управління» для перевірки можливості дозволу установки зв'язку необхідною програмою через брандмауер Windows.
2
Вкажіть пункт «Безпека» і розкрийте посилання «Брандмауер Windows».
3
Розкрийте вузол «Дозвіл запуску програм через брандмауер Windows» у лівій області вікна програми і вкажіть дані пароля адміністратора комп'ютера у відповідному полі вікна запиту.
4
Підтвердіть свої привілеї повторним введенням пароля і застосуєте прапорець на полі потрібного програми.
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін або поверніться до «Дозвіл запуску програм через брандмауер Windows» при неможливості визначення необхідної програми.
6
Оберіть опцію «Додати порт» для виконання процедури відкриття нового com-порту і вкажіть бажане ім'я порту у відповідному полі діалогового вікна.
7
Введіть значення номера вибраного порту в полі «Порт» і вкажіть необхідний протокол TCP або UDP.
8
Виконайте натискання кнопки «Змінити область» і вкажіть необхідний параметр при необхідності зміни кількості комп'ютерів, що використовують обраний порт.
9
Нажіте кнопку OK для застосування обраних змін. Іншим методом виконання необхідної операції може послужити виклик головного меню «Пуск» і перехід в пункт «Панель управління».
10
Вкажіть значення «брандмауер» а поле рядка пошуку і виберіть команду «Знайти».
11
Оберіть елемент «Брандмауер Windows» і розкрийте посилання «Додаткові параметри» в лівій області вікна програми.
12
Розкрийте вузол «Правила для вхідних підключень» в лівій частині діалогового вікна «Брандмауер Windows в режимі підвищеної безпеки» та натисніть кнопку «Створити правило».
13
Використовуйте описаний вище алгоритм для додавання нового com-порту.