Як завантажити бібліотеку в АРХІКАД.

Бібліотечні деталі в ArchiCAD є параметризованих складними елементами, створеними в самій системі або в додатках інших розробників, можуть використовуватися у проекті як елементи. При першому старті даної системи завантажується бібліотека ArchiCAD Library.
Вам знадобиться
  • - ArchiCAD.
Інструкція
1
Скопіюйте на свій комп'ютер необхідні бібліотеки для завантаження в АРХІКАД. Бібліотека розуміється як папка, що містить дані, які використовуються ArchiCAD: текстури, фонові зображення, бібліотечні елементи, дані специфікацій. Виконати завантаження бібліотеки ви можете як з локального, так і з мережевого диска, а також з FTP-сервера та веб-сторінок.
2
До того ж, як бібліотеки використовуйте архівні проекти «Архікад», з яких програма здатна зчитувати бібліотечні елементи, які там зберігаються. У роботі над проектом ви можете використовувати тільки ті бібліотечні елементи, текстури і специфікації, які є встановленими бібліотеками в даному проекті або завантажені індивідуально.
3
Виконайте установку бібліотек в ArchiCAD. Для цього перейдіть в меню «Файл», виберіть пункт «Менеджер бібліотек». У діалоговому вікні є чотири вкладки: «Локальна мережа», «Ftp-сайти», «Історія», «Веб-об'єкти». Перейдіть в закладку «Локальна мережа», щоб завантажити бібліотеку в ArchiCAD, яка знаходиться на локальному або мережевому диску. У правій частині вікна закладки відображається список завантажених бібліотек. Для установки бібліотеки виберіть її у вікні лівій частині, клацніть мишею по кнопці «Додати».
4
Перейдіть в другу закладку, щоб завантажити бібліотеку з FTP-сервера. Дана закладка відрізняється від попередньої елементами, які задають параметри підключення до сервера. Завантажити бібліотеку можна аналогічно попередньому кроці. Для завантаження GDL-об'єктів з веб-сторінок перейдіть в панель «Веб-об'єкти», додайте їх до ваших локальним бібліотекам.
5
Для їх перегляду двічі клацніть мишею по інструменти «Об'єкти», з'явиться діалогове вікно «Параметри об'єктів». У діалозі міститься браузер деталей бібліотеки у верхній частині вікна, а також оглядач дерева системи в лівій. Виберіть потрібний варіант відображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1E0uRe2o_8M