Як підключити DVD-плеєр до старого телевізора.

Як правило, для підключення DVD-плеєра до телевізора використовуються кабелі RCA. Більшість телевізорів має достатнє число роз'ємів для підключення плеєра, але володарі старих моделей можуть зіткнутися з певними труднощами.
Інструкція
1
Старі телевізори радянського виробництва мають для підключення тільки один роз'єм - антенний вхід. Перший варіант полягає у використанні ВЧ-модулятора (іноді він же позначається як RF-модулятор). Суть його роботи полягає в наступному. Аудіо та відео сигнали з DVD-плеєра на вхід подаються через RCA-роз'єми, вони ж «тюльпани». Після цього відбувається перетворення отриманих сигналів, які подаються на вихід, а він, в свою чергу, підключається до антенного гнізда телевізора. В якості окремого модуля подібні модулятори використовувалися на ігровій приставці Sega. Вони можуть бути придбані в спеціалізованих магазинах. Для живлення використовуються блоки на 5 вольт.
2
Також для реалізації підключення DVD-плеєра можуть бути внесені конструктивні зміни в сам телевізор. Для цього буде потрібно встановити RCA-гніздо, на яке подаватиметься композитний сигнал, поставити перемикач. Якщо ваших навичок для цього недостатньо, віднесіть телевізор в майстерню. Багато з майстрів здатні впоратися з цим завданням.
3
Якщо під старим телевізором розуміється модель, яка має тільки один роз'єм для підключення аудіо сигналу, а не два, задача вирішується таким чином. Підключіть провід до аудіовиходів DVD-плеєра. На іншому кінці кабелю для буде два штекера для підключення до телевізора - червоного і білого кольору. Візьміть білий штекер і підключіть його до єдиного роз'єму на телевізорі, призначеному для аудіо сигналу. Такий варіант підключення забезпечить моно режим роботи звуку.
4
Після цього потрібна включити відповідний режим в настройках самого телевізора. Для цього відкрийте його меню, виберіть розділ, який відповідає за налаштування звуку, і виберіть режим Mono, L/Mono або який-небудь інший з схожою назвою в залежності від моделі телевізора.