Як відкрити банний бізнес.

Незважаючи на те, що останнім часом на піку популярності знаходяться сауни, попит на класичну російську баню залишається актуальним. Все більша кількість людей обирає здоровий спосіб життя, і лазня в такій справі поза конкуренцією.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися банним бізнесом, то в першу чергу виберіть приміщення. Його можна придбати у власність або взяти в оренду. Фахівці вважають, що другий варіант менш перспективний, оскільки, зробивши ремонт і закупивши обладнання, ви потрапите в тривалу залежність від орендодавця. Знайти приміщення для невеликої лазні нескладно. Для цього підійде звичайний підвал. Деякі вважають, що лазня з сучасних конструкційних матеріалів обійдеться дешевше, ніж покупка підвалу. Зовні і зсередини така будова практично не відрізняється від будівель з каменю або дерева. До того ж, сучасні матеріали непогано себе зарекомендували.
2
Якщо ви знайшли підходяще приміщення, то вам буде необхідно отримати дозвіл СЕС та пожежників. Якщо ви плануєте зробити в лазні міні-бар і торгувати міцним алкоголем, то доведеться подбати про отримання ліцензії.
3
Закупити обладнання. Для лазні, розрахованої на 8-10 приміщень, вам доведеться облаштувати гардероб, російську парильню або сауну, бар, кімнату відпочинку, масажний кабінет, солярій, більярд. Набір послуг буде залежати від вашої фантазії і фінансових можливостей. Не забудьте і про естетичну сторону. Всі приміщення повинні бути виконані в одному стилі.
4
Що стосується печі, то ви можете встановити дров'яну, газову або електричну грубку. Найбільш дешевими є газові печі, але вони можуть викликати нарікання пожежних і труднощі з отриманням дозволу від них. Самими зручними і безпечними є електричні печі. Для здоров'я найбільш корисною вважається лазня на дровах. Однак дров'яні печі складніше в експлуатації, тому не багато дозволяють собі таку «екзотику».
5
Найміть персонал. В штаті приватної лазні повинен бути адміністратор, кастелянша, парильник, мийник, технічний персонал (прибиральниця, електрик). Якщо лазня невелика, то обов'язки кастелянші може виконувати адміністратор, а технічний персонал бути прихожим. У солідному закладі має бути кілька мийників і парильників, працюючих змінами.