Як зняти сильний зубний біль. видалити зубний біль коли оголився нерв в домашніх умовах.

Зубний біль - саме нестерпне відчуття, особливо коли оголений нерв. Тільки своєчасний огляд та лікування зубів у стоматолога врятує вас від цього. Але що ж робити, якщо зуб вже розболівся? Спробувати полегшити біль за допомогою спеціальних засобів.
Інструкція
1
Прийміть таблетку знеболюючого засобу, наприклад, «Брала», «Анальгіну», «Ібупрофену», «Нурофен» або інший препарат. Поступово зуб перестане вас турбувати, але це ненадовго, тому уникнути візиту до лікаря у вас не вийде.
2
Покладіть в дупло частина таблетки анальгіну навіть у тому випадку, якщо ви прийняли препарат всередину.
3
Якщо в зубі є дупло, то капніть в нього спеціальні зубні краплі. Допомагають вони добре, але дія дуже швидко проходить. Якщо у вас немає зубних крапель, а йти в аптеку ви не хочете, то підійде будь спиртосодержащий одеколон, горілка або «Валокордин». Змочіть ватку і покладіть її в дупло зуба.
4
Деяким людям впоратися із зубним болем допомагає шматочок солоного сала. Покладіть його на зуб. Біль повинна або пройти взагалі, або ослабнути. Коли зуб почне знову нити, повторіть процедуру.
5
Додайте на склянку теплої води 1 столову ложку солі. Полощіть рот кожні 15 хвилин до тих пір, поки біль не пройде.
6
Кілька допомагає при болю зубна паста. Нанесіть її тонким шаром на зуб, а якщо дупло велике, то акуратно за допомогою зубочистки покладіть в нього трохи м'ятною пасти.
7
Огляньте ясна, якщо у вас немає флюсу, то спробуйте прогріти зуб. Розжарити в духовці на деку або на сковороді сіль, пересипте її в носок. Покладіть компрес на ту сторону обличчя, на якій болить зуб, і потримайте 15-30 хвилин.
8
Якщо зовсім нічого не допомагає, сходіть в аптеку і купіть пару ампул лідокаїну. Змочіть розчином ватку і покладіть на зуб. Лідокаїн добре знеболює. Якщо ви можете поставити собі укол, введіть трохи розчину лідокаїну близько підстави зуба - це допоможе позбавитися від болю на кілька годин.
9
Коли взагалі нічого не приносить полегшення, відправляйтеся в стоматологічну клініку, яка працює вночі. Лікар вилікує вам зуб буквально за 10-15 хвилин.