Як вивчити іспит.

Будь то школяр, студент або водій в автошколі - іспити проходили все. Обсяг матеріалу, який необхідно вивчити перед іспитом, досить великий, а знати його потрібно грунтовно. Тому головним правилом при підготовці є те, що потрібно вчитися протягом усього семестру, а не за 3-4 дні до іспиту. Але навіть якщо до здачі іспиту залишилося лише кілька днів, ви можете вивчити весь матеріал, скориставшись наступними правилами.
Інструкція
1
Графік. Напевно кожен студент зустрічався з проблемою, коли те, що можна було вивчити протягом місяця, вчиться за ніч до іспиту. Тому постарайтеся раз і назавжди поміняти тактику - після отримання запитань і матеріалу, розподіляйте інформацію невеликими порціями до самого іспиту. Таким чином, ви позбавляєте себе від стресу перед іспитом, адже все вже підготовлено далеко до його початку.
2
Тиша і спокій. Три години вивчення матеріалу серед шуму, дорівнюють годині в тиші. Тому намагайтеся не вчити в людних місцях.
3
Організація. Якщо весь ваш матеріал знаходиться в безладді, то ви витрачаєте набагато більше часу на пошук інформації, ніж на її вивчення. Намагайтеся скомпонувати і систематизувати дані.
4
Робіть перерви. Навіть в тому випадку якщо у вас залишилося зовсім мало часу, не варто вчити без перерв. Чим сильніше втомлюється ваш мозок, тіло, пам'ять, сприйняття і очі, тим менше ви можете запам'ятати інформації. Перерви по 5-10 хвилин суттєво допоможуть вам при підготовці.
5
Використовуйте різні методи. Деякі предмети набагато легше вчити за допомогою прикладів, інші за допомогою графіків або таблиць. Намагайтеся підбирати ті методи, при яких вам вчити найлегше.
6
Повторення. Для кращого засвоєння матеріалу варто іноді повторювати його. Наприклад, після того як ви вивчили одне питання, повторюйте декілька попередніх.
7
Записування. У багатьох людей сильно розвинена зорова і м'язова пам'ять. Тому іноді підготовка конспектів допомагає краще запам'ятати матеріал, який ви пишете. Намагайтеся писати вдумливо, усвідомлено - тільки так у вас вийти запам'ятати матеріал.
Корисна порада
Якщо у вас залишилося зовсім мало годин, не варто вчити всі питання відразу. Вибирайте той матеріал, який найбільш незнайомий для вас.