Як вивчити японську.

Японський, як і будь-який інший мову, має свої особливості і труднощі. Однак, якщо ви поставили собі мету вивчити його, то для вас не буде нічого неможливого. На сьогоднішній день існує не одна методика, здатна допомогти вам в цій нелегкій справі.
Інструкція
1
Ви можете вивчити японську, якщо знайдете відповідну мовну школу з хорошим викладачем і будете вивчати там. Плюс в тому, що педагог допоможе вам освоїти матеріал швидше, пояснить багато нюансів, поставить вимову і так далі. Ну, а мінус очевидний - це оплата, яка може виявитися досить високою.
2
В мережі інтернет мається зараз безліч варіантів вивчення мови, один з них - це онлайн. За допомогою різних програм є можливість знайти носія мови та відпрацьовувати з ним практику мовлення.
3
І, нарешті, останній метод - самостійне вивчення японської. Але цей метод вимагає відповідального підходу, оскільки спочатку необхідно ознайомитися з історією досліджуваного мови, придбати (завантажити або купити в магазині) підручники, самовчителі, прописи для тренування написання ієрогліфів, аудіодиски - без них в самостійному освоєнні японського не обійтися.
Корисна порада
Тренуйтеся, тренуйтеся і ще раз тренуйтеся - це найголовніше.