Як приготувати варення з горобини. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Варення - ласощі, в основному вживається взимку. Його готують з свіжих фруктів і ягід, зберігаючи при цьому всі вітаміни і корисні речовини, що містяться в них. Горобина має лікувальні властивості, а також має прекрасний смак з легкою гіркуватістю. Варення з неї урізноманітнює зимовий раціон харчування і підтримає сили організму в холодний період.
Вам знадобиться
    • горобина 1 кг;
    • цукор 1,5 кг;
    • води 3 склянки.
Інструкція
1
Зберіть горобину з настанням холодів, щоб ягоди встигли підмерзнути.
2
Ягоди горобини відокремте від гілок, добре промийте. Покладіть горобину в глибоку миску і залийте холодною водою. Залиште її на добу, після чого змініть воду 2-3 рази. Злийте воду і дайте ягодам обсохнути.
3
Приготуйте сироп. Змішайте півтора кілограма цукру і три склянки води, зваріть з цієї суміші сироп на середньому вогні.
4
Ягоди горобини опустіть в приготований сироп і поставте в холодне місце на добу (наприклад, на балкон або в льох).
5
Вийміть ягоди з сиропу з допомогою шумівки, давши їм настоятися. Сироп варіть на повільному вогні близько 20 хвилин. Потім знову перекладіть горобину в сироп, варите ще 25 хвилин. Сироп повинен густіти, а ягоди ставати блискучими. Варення готове, трохи остудіть його, розлийте його по банках, зачерпуючи ягоди разом з сиропом, і закрийте кришками.
6
Спробуйте зварити горобинової варення інакше для отримання легкої гіркуватості. Зберіть плоди горобини ще до заморозків (приблизно у вересні). Відокремте ягоди від гілок і складіть їх в скляний або емальований посуд. Надішліть горобину на 2 дні в морозильну камеру, і лише потім приступайте до приготування варення.
7
Залийте ягоди холодною водою, так само як і з першим варіантів варення. Через добу кілька разів змініть воду. Приготуйте сироп.
8
Візьміть два лимона, обшпарте їх окропом і поріжте на невеликі шматочки, не знімаючи шкірку.
9
Опустіть плоди горобини разом з шматочками лимона в сироп, дайте настоятися добу в холодному місці. Далі порядок роботи з варенням ідентичний першому варіанту: вийміть ягоди і лимон, проваріть сироп 20 хвилин, поверніть плоди і потримайте на вогні ще 20 хвилин.
10
Дочекайтеся охолодження маси до теплого стану, розлийте по банках і закрийте кришками. Поєднання горобини і лимона не тільки додасть варенню приємну гіркоту, а й посилить його корисні властивості для організму в зимовий період.
Корисна порада
Для варення можна використовувати як червону, так і чорноплідна горобина.