Як вибрати лікаря-косметолога.

Якщо регулярно відвідувати хорошого косметолога, то шкіра буде завжди здоровою і красивою. Але найчастіше в салонах краси косметологи не мають спеціальної освіти і в кращому випадку нададуть клієнтам приємне проведення часу, але не вирішать естетичні проблеми. До вибору лікаря потрібно підходити відповідально, особливо якщо ви не збираєтеся обмежуватися маскою для обличчя і масажем.
Інструкція
1
Хороший лікар-косметолог - це фахівець, який має вищу освіту і пройшов підготовку в галузі дерматології і косметології. Виберіть кілька медичних центрів і салонів краси, які розташовуються в зручному для вас місці. Поцікавтеся освітою лікаря і попросіть записати вас на прийом.
2
До хорошого фахівця зазвичай складно потрапити в той же день, як правило, адміністратор шукає вільне місце в розкладі косметолога. Але в деяких випадках для створення гарного враження співробітники тільки імітують завантаженість. Тому бажано перевірити, чи дійсно лікар зайнятий. Наприклад, попросіть знайти інший час, і якщо годинник вільно поміняли, значить, косметолог має мало клієнтів, що говорить про його непрофесіоналізм.
3
Зазвичай перший прийом у косметолога - це консультація, під час якої ви можете познайомитися з фахівцем, розповісти про свої проблеми і вислухати його рішення. Цей етап дозволить вам визначити, наскільки професійний лікар. По-перше, оцініть зовнішній вигляд і манеру спілкуватися. Косметолог повинен бути одягнений в свіжу робочу форму, мати прибране волосся й інтелігентні манери. Погляньте на руки - стрижені і підпиляними нігті переважніше. По-друге, спостерігайте за тим, як лікар проводить бесіду. Хороші фахівці не описують процедури з прайсу, а запитують про проблеми клієнта, цікавляться способом життя, фізичними навантаженнями, захворюваннями.
4
Якщо лікар під час консультації жодного разу не доторкнувся до вас, не чекайте від нього гарних результатів. Косметолога потрібно оцінити пружність, температуру і вологість шкіри, щоб зрозуміти, як потрібно працювати. Якщо вас дратують дотику цієї людини, знайдіть іншого лікаря.
5
Хороший косметолог розповість про обраної стратегії вирішення проблеми: скаже, чим він буде користуватися, які процедури проводити, порадить змінити спосіб життя і використовувати будь-які домашні засоби. Перевіривши план лікування, дізнайтеся, чи є у лікаря сертифікати на заняття подібними методиками. Наприклад, якщо лікар навчився техніці застосування Ботокса, він не має прав робити ін'єкції Диспорта або Ксеомін.