Як зварити смачне варення з яблук. Як приготувати смачне варення з яблук.

Смачне, ароматне варення - що може бути краще зимовим вечором до вечірнього чаю? Нагадування про минуле літо - на столі у кришталевій вазі. А скільки від нього практичної користі! Варення допомагає при застудах, бореться з авітамінозом і навіть з осінньою депресією. Його можна використовувати як начинку для випічки або робити з варення морси.
Вам знадобиться
    • 2 кг яблук;
    • 4 склянки води;
    • 2 кг цукру.
Інструкція
1
Яблука помийте, висушіть і поріжте часточками товщиною 10-15 мм, прибираючи при цьому всі дефекти плодів, а також насіння і насіннєві коробочки. Краще зробіть це швидко, щоб яблука на повітрі не потемніли. Якщо не виходить - складіть їх в злегка підкислену лимонною кислотою воду, але не тримайте в ній більше 1 години. Вибирайте яблука для варення з щільною м'якоттю, помірно кислі і ароматні.
2
Нарізані яблука бланшируйте в киплячій воді протягом 3-5 хвилин. Час бланшування залежить від щільності м'якоті, ніж вона щільніше, тим довше бланшируйте. Потім швидко охолодіть яблука в холодній воді. Намагайтеся виконати всі делікатно, щоб зберегти дольки цілими і не отримати на виході кашу. Процес бланшування необхідний, щоб яблука в варення вийшли м'якими і при цьому зберегли форму. Якщо цього не зробити і просто засипати яблука цукром, очікуючи поки вони самі пустять сік - може статися, що яблучні дольки віддадуть весь сік в сироп, а самі стануть зморщеними і жорсткими.
3
Вода, в якій бланшувати яблука, піде для приготування сиропу. В 2 склянках води розчиніть половину обсягу цукру і доведіть сироп до кипіння. Потім опустіть в киплячий сироп яблука і відставте в сторону години на 3 або 4. Потрібен час, щоб плоди просочилися сиропом. Потім поставте варення на вогонь, доведіть до кипіння і знову відставте.
4
Зваріть з 2 склянок відвару і другої половини цукру сироп і додайте його в варення. Повторіть варіння варення ще 2-3 рази, щоразу доводячи його до кипіння, а потім прибираючи з вогню до охолодження. Варення можна вважати готовим, якщо крапля сиропу, впавши на холодне блюдце, не розтікатиметься.
Зверніть увагу
Не використовуйте для приготування варення емальований посуд, варення буде приставати до дна, в підсумку буде зіпсовано і воно саме, і посуд. Оптимальний варіант - бабусин мідний таз. Тим, кому він не дістався, можна скористатися алюмінієвої посудом.
Корисна порада
В варення можна додати в кінці варіння корицю або ванілін. Яблука з корицею - класичне поєднання, що зустрічається в багатьох кондитерських виробах або в напоях.