Як знайти роботу головному бухгалтеру.

Головний бухгалтер - одна з небагатьох професій, в якій присутня явна статева дискримінація. Вважається, що жінкам набагато простіше «варитися» в цій кухні, а в якості причини називаються особливості будови нервової системи. Чоловік - векторне істота, фізично йому складніше одночасно вести кілька справ. І хоча з досвідом це стає можливим, столичні роботодавці не поспішають розглядати сильна стать як гідного кандидата на посаду головбуха.
Інструкція
1
Ваші шанси успішного працевлаштування залежать від трьох складових: • профільної освіти; • Досвіду роботи; • Кількості передбачуваних собеседованій.Еслі вакансія розглядається в рамках Москви і Санкт-Петербурга, то наявність реєстрації за місцем проживання (у простолюдді - постійної прописки ) в цих містах істотно підвищує шанси отримати роботу. Тимчасовий документ з червоною печаткою УФМС, по суті, ніяких поблажок не дає. Реєстрація може знадобитися і в інших містах, все залежить від внутрішньої політики компанії, в яку ви плануєте влаштуватися. І хоча за законодавством це обставина ніяк не повинно впливати на працевлаштування, роботодавці його успішно маскують під невідповідність посади: недостатній досвід, освіту не влаштовує і т.п.
2
Портрет ідеального кандидата на посаду головного бухгалтера: 1. Жінка віком від 35 років; 2. Постійна прописка в регіоні працевлаштування; 3. Досвід роботи на посаді бухгалтера на різних ділянках не менше 5 років; 4. Освіта вища економічна, кваліфікація - бухгалтер.От того, наскільки ваші параметри відповідають представленому портрету в порядку значимості (1-найголовніший пункт), залежить час пошуку роботи і кількість вживаються спроб влаштуватися на вакантну посаду.
3
Складіть резюме, без нього ніяк. Особливих вимог до його оформлення для кандидатів на посаду головного бухгалтера немає, тому використовуйте традиційний план: • Особиста інформація (ПІБ повністю, дата народження, місце проживання); • Контактна інформація (номер телефону, адресу електронної пошти); • Освіта, в т. ч. курси та тренінги; • Професійна діяльність в релевантному порядку за кілька останніх років (якщо багато місць роботи, то вказуйте основні, не варто писати понад 4-5 місць); • Риси характеру, сильні і слабкі сторони, знання і уменія.Обязательно використовуйте фотографію , на якій чітко видно ваше обличчя. Найкраще прикріпити кольорове зображення, зроблене професійним фотографом. Але можна і аматорське, воно має бути хорошої якості і нести позитивний заряд.
4
Зареєструйтеся на авторитетних сайтах з пошуку роботи. На них воліють розміщати інформацію про відкриті вакансії зацікавлені в кваліфікованих співробітниках роботодавці.
5
Опублікуйте своє резюме, зробіть його видимим для всіх, по можливості виділіть. Це збільшить ваші шанси якнайшвидшого працевлаштування.
6
Приступайте до активного пошуку роботи. Не варто сподіватися на те, що зацікавлена в головного бухгалтера компанія сама знайде вас по розміщеному резюме. Активні дії - запорука успіху. Якщо у вас є основна робота, то візьміть за правило щодня направляти інформацію мінімум в 10 компаній і стільки ж здійснювати телефонних дзвінків, якщо немає постійного місця - збільште цю кількість до 35-40. Незабаром надійдуть перші пропозиції, і ви вже самостійно будете вибирати вподобане місце. Зазвичай від початку пошуку роботи до працевлаштування на посаду головного бухгалтера буде потрібно не менше місяця.
7
Якщо ви чоловік, то з працевлаштуванням в регіонах при наявності профільної освіти та досвіду роботи не виникне проблем. У столиці ж при відсутності реєстрації в регіоні за місцем роботи ваші шанси рівні нулю, з реєстрацією - вони небагатьом вище.