Як зробити подих свіжим.

Для більшості людей свіже дихання - це запорука успіху і просто мрія, яку постійно руйнує неприємний запах з рота. Щоб дихання зробити свіжим, в першу чергу необхідно визначити причини появи цієї проблеми, а потім і до її усунення.
Інструкція
1
Найчастіше причиною неприємного запаху з рота є просте недотримання особистої гігієни або ж проблеми з шлунково-кишковим трактом. І в тому, і в іншому випадку винуватцями є бактерії.
2
Щоб дихання було свіжим дотримуйтесь гігієну, чистите зуби 2-3 рази на день, а також постарайтеся стежити за своїм харчуванням. Скоротіть вживання вуглеводів, споживайте більше протеїнів і карбонатів.
3
Згадайте про кошти, перевірених багатьма сторіччями використання - жувальних трав. Час від часу пожевивайте стеблинки петрушки, які можна купити в овочевому магазині. Також для цих цілей можете використовувати коріандр, м'яту, листя евкаліпта, естрагон, кардамон, розмарин і багато інших ароматні трави, які застосовуються в якості приправ. Вони діють відразу у двох напрямах. По-перше, маскують неприємний запах з рота, а по-друге, нормалізують травлення і поліпшують обмін речовин.
4
Включіть у свій раціон більше свіжих овочів і фруктів. Селеру, моркву і яблука здатні допомогти вам у непростій боротьбі проти неприємного запаху. Справа в тому, що на зубах утворюється наліт, який не завжди вдається якісно видалити. А ці продукти допоможуть вам позбутися неприємного нальоту завдяки своїй волокнистій структурі. Крім того, звичайне яблуко може замінити вам зубну щітку, так як при відкушуванні і жуванні її щільна структура дозволяє позбутися від шматочків їжі, які застрягли між зубами.
5
Споживайте продукти, які багаті вітаміном С - дині, ягоди і цитрусові. Вони здатні створити в роті середовище, яке буде перешкоджати утворенню бактерій. Крім того, вітамін С запобігає гінгівіт і запалення ясен, які іноді також є причиною несвіжого дихання.
6
Пам'ятайте, що жодна м'ятна жуйка не зможе вирішити цю проблему. Вона здатна тільки на деякий час приглушити її симптоми. Тому, якщо ви не можете впоратися з неприємним запахом з рота самостійно, зверніться до фахівця, який призначить вам необхідний курс лікування.