Як відкрити личинку в двері. Як зламати двері підручними засобами.

Для забезпечення безпеки житла часто використовуються циліндрові замки, які можна відкрити тільки за допомогою спеціального ключа. Проте невеликий ключ легко втратити. Якщо подібне сталося, відкрити замок можна за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - молоток,
  • - пасатижі,
  • - шліцьова викрутка.
Інструкція
1
Візьміть молоток. Використовуючи загострену сторону інструменту, нанесіть кілька ударів по циліндру замка. «Личинки» виготовляються з латуні. Це м'який метал, який не витримує сильних механічних впливів, тому під впливом молотка він лопне.
2
Використовуючи пасатижі, вийміть із замку шматок циліндра, який відламався від удару молотком.
3
В отриманий отвір вставте шлицевую викрутку.
4
Використовуйте викрутку як важіль у напрямку руху пальців.
5
Посуньте механізм, який розташований у верхній частині отвори і відкрийте замок.
6
Якщо замок відкрити не вдалося, зверніться до фахівців. Їх арсенал набагато більше звичайного набору слюсаря. Крім того, якщо ви живете на верхніх поверхах, вашу квартиру зможуть відкрити без злому дверей, потрапивши всередину через вікно або балкон. У будь-якому випадку фахівці зможуть виявити особливості замку і визначити найбільш простий спосіб його відкрити, оскільки самостійно ви можете лише "вивернути" всі деталі, так і не діставшись до основного закриває елементу.
7
Якщо ключ все-таки є, але двері або замок не піддаються, причиною може бути перекіс дверного полотна, поломка безпосередньо личинки і т. Д. У даному випадку слід зрозуміти, що саме сталося, тільки тоді слід вживати заходів щодо відкриванню дверей.
8
Що вийшов з ладу замок доведеться вирізати або знімати - залежно від його типу.
9
Якщо ви не можете відкрити двері, яка перекосилась, покличте на допомогу сусідів, разом з якими ви зможете підняти дверне полотно.
Зверніть увагу
Використовуйте цей метод розтину замків тільки в тому випадку, якщо ви хочете відкрити двері власного житла або дачі. Не вдавайтеся до таких дій, якщо не вмієте акуратно поводитися з інструментом, оскільки ви можете завдати замку чи двері непоправної шкоди, що спричинить за собою необхідність дорогого ремонту.
Корисна порада
Викликаючи співробітників спеціальної служби, необхідно пам'ятати, що вам доведеться пред'явити документи, які підтверджують, що ви дійсно проживаєте в квартирі чи будинку, двері якого хочете відкрити. Якщо потрібно відкрити замок у вхідних дверях в офісне приміщення, необхідно запросити адміністратора даної установи.