Як підключити домофон "Візит".

Домофони є найпоширенішими пристроями, які забезпечують безпеку житла і обмежують доступ сторонніх осіб. Сьогодні домофоном оснащена практично кожна під'їзна двері.
Вам знадобиться
  • - список мешканців під'їзду,
  • - паспорт,
  • - координати фірми.
Інструкція
1
З'ясуйте, хто з мешканців під'їзду згоден встановити домофон. Вартість пристрою і монтажних робіт ділиться на число квартир в під'їзді. Якщо хтось з мешканців відмовляється платити, його частка ділиться між іншими власниками квартир. Надалі які відмовилися мешканці можуть встановити переговорний пристрій, внісши необхідну суму.
2
Уточніть модельний ряд домофонів, які можуть бути встановлені у вашому під'їзді. Тоді ви зможете надати мешканцям повну інформацію про вартість обладнання та підключення. Найкраще дати можливість вибору, щоб ваші сусіди при бажанні могли заощадити, тоді список погодилися мешканців буде більше.
3
Складіть список мешканців, які згодні внести гроші і з'ясуйте, яка кількість електронних ключів потрібно для кожної квартири. Зазвичай кілька ключів компанія видає безкоштовно, але деякі мешканці замовляють додаткові ключі. За кожний додатковий примірник необхідно доплатити.
4
Зв'яжіться з співробітником компанії і з'ясуйте точну вартість установки і устаткування. Домовтеся про зустріч в офісі компанії.
5
Зберіть з мешканців під'їзду гроші і документи.
6
Відвідайте офіс фірми і укладіть договір, внісши половину загальної вартості обладнання та робіт.
7
Домовтеся із співробітником компанії про час монтажу.
8
Після проведення робіт (підключення домофона на двері, установки переговорних пристроїв в квартирах, монтажу і перевірки обладнання) і отримання всіма мешканцями електронних ключів та інструкцій з експлуатації внесіть залишилася грошову суму.
Зверніть увагу
Заздалегідь домовтеся з фахівцями про час установки устаткування, щоб не чекати візиту цілий день. Майстри, які займаються монтажем переговорних пристроїв, працюють протягом всього дня, тому ви можете вибрати зручний для себе час.
Корисна порада
Замовляючи установку устаткування, ви можете відразу придбати додаткові електронні ключі, а також дверний доводчик і металеві двері.