Як відновитися в інституті. Відновлення в інституті.

Поступово в інститут, ви плануєте його закінчити, але перерватися навчання може з різних причин, серед яких хвороба, народження дитини, сімейні обставини, переїзд або навіть неможливість оплатити черговий семестр. Вас можуть відрахувати з інституту по неуспішності і при порушенні статуту навчального закладу. Маючи вагомі причини, ви можете написати заяву з проханням надати вам академічну відпустку. В такому випадку будь-який студент має право на відновлення в інституті протягом п'яти років.
Інструкція
1
Якщо причина була поважна, і ви оформили правильно академічну відпустку, потрібно прийти в інститут і написати заяву в деканат. Якщо документи з інституту ви не забирали, тоді принесіть нову довідку про проходження медичної комісії. До навчання можна буде приступити з семестру, з якого ви пішли в академічну відпустку.
2
При відрахуванні, ви теж маєте право на відновлення в інституті. Потрібно також написати заяву в деканат. Розглянувши заяву, вам або запропонують здати всі хвости, за які ви були відраховані, і почати навчання з семестру вашого відрахування, або почати навчання з початку навчального року. У деяких вузах за відновлення при відрахуванні, зарахування доводиться оплачувати. Також можуть запропонувати перейти з бюджетної форми навчання на оплачувану форму.
3
Навчаючись на першому курсі інституту при будь-яких причинах, за якими ви не змогли продовжити навчання, вступати до інституту потрібно буде заново, на загальних підставах.