Як відновити динамічний диск.

Для відновлення даних з жорстких дисків можна використовувати кілька утиліт. Якщо ви маєте справу з динамічними дисками, то можливо вам будуть потрібні специфічні програми.
Вам знадобиться
  • - DVD-диск;
  • - Acronis Disk Director;
  • - GetDataBack.
Інструкція
1
Спочатку підключіть до комп'ютера додатковий вінчестер. Справа в тому, що для відновлення даних вам обов'язково буде потрібно другий жорсткий диск, т.к. виконати збереження відновлюваних файлів на той же диск можна. Створіть Мультізагрузочний диск для запуску певних утиліт в DOS-режимі.
2
Скачайте образ завантажувального диска, який містить програму Acronis Disk Director. Запишіть його на DVD-носій. Для цього використовуйте програму Nero. Виберіть режим DVD-Rom (Boot). Якщо ви хочете полегшити процес створення Мультизавантажувальний диска, то скачайте програму iso File Burning і скористайтеся ним.
3
Вставте отриманий DVD-диск в привід і включіть комп'ютер. Виберіть варіант завантаження з DVD-носія. Запустіть утиліту Acronis Disk Director. Вкажіть ручної тип роботи програми. Клікніть правою кнопкою миші по динамічному жорсткого диску і наведіть курсор на меню «Додатково». Виберіть у розгорнулося вікні пункт «Відновлення».
4
Клацніть по пункту «Вручну», щоб відключити автоматичну настройку параметрів відновлення. Натисніть кнопку «Далі». Активуйте параметр «Повний», щоб забезпечити найбільш якісне і глибоке сканування диска. Зачекайте, поки програма створить список раніше існуючих розділів динамічного диска. Виділіть той з них, який необхідно відновити. Натисніть кнопку «Далі».
5
Тепер відкрийте вкладку «Операції» в головному меню програми Acronis. Клікніть по пункту "Виконати" і натисніть кнопку «Приступити» в меню. Дочекайтеся завершення відновлення розділу динамічного диска і перезавантажте комп'ютер. Для відновлення втрачених даних, що перебувають раніше на даному розділі, використовуйте програму GetDataBack. Вона створена спеціально для роботи з динамічними дисками.