Новорічна ніч: Як розважитися по-святковому.

Новий рік - це справжнє диво, коли в будинку пахне ялинкою, і всі хочуть чуда. З'являється відчуття щастя, так як таке свято - особливий. Не можна сидіти в чотирьох стінах і поглинати всілякі страви, дивлячись телевізійні програми. Як можна розважитися в новорічну ніч?
Інструкція
1
Зустрічайте наступаючий рік у веселій компанії, де побажання і тости чергуються з веселими іграми та конкурсами. Розважайте себе і всіх навколишніх гостей. Можна влаштувати новорічний бал-маскарад. Заздалегідь повідомте про це друзям і знайомим, щоб вони встигли зробити або купити костюми до торжества. Продумайте сценарій свята. Можливо, ви розіграєте спектакль. Записуйте все на відео. Не забудьте вибрати короля і королеву новорічного вечора.
2
Пофантазуйте над ідеєю свята, щоб гості не нудьгували і розважилися на славу. Знайдіть цікаві думки або цитати відомих людей, придумайте побажання на майбутній рік і запишіть їх на невеликих листочках. Потім за допомогою зубочисток прикріпіть до фруктів. Підготуйте новорічні сувеніри та призи для гостей. Пам'ятайте, що в новорічну ніч, ніхто не повинен втратити подарунка.
3
Запропонуйте гостям деякі ідеї розважальних конкурсів. Наприклад, до поясу бере участь у грі прив'язують олівець з мотузкою близько 20-30 см. Учасник повинен потрапити їм в скляну пляшку, яка стоїть позаду на підлозі. Переможець отримує поцілунок від одного з запрошених гостей. Використовуючи свої ноги, необхідно маркерами написати слово, яке скажуть оточуючі. Заняття вельми веселе. Влаштуйте змагання між барменами. Для цього потрібно запастися різноманітним спиртним і келихами.
4
Пограйте в крокодила. Необхідно створити дві команди. І одна з них придумує поняття або предмет. Далі одному з учасників іншої групи говорять це слово, а він пояснює за допомогою знаків, що було загадане. Команда задає питання, а ведучий відповідає мімікою і жестами.
5
Влаштуйте танці на газетах. Запросіть кілька пар для конкурсу. Потрібно танцювати, не сходячи з паперу. У міру вибування учасників газету складають. Як правило, виграє одна пара. Не забудьте сфотографуватися, зробіть багато фоток, щоб свято довго залишався у вашій пам'яті.
Новий рік - найбільш очікуваний свято. До нього готуються заздалегідь, придумуючи костюми, купуючи подарунки і мріючи про що то особливому. Але часто сценарій чудовою ночі мало чим відрізняється від святкування минулих років. Продумайте заздалегідь деталі торжества, щоб запам'ятати цей Новий рік надовго.
Інструкція
1
Визначтеся з компанією. Дуже важливо зустріти Новий рік з людьми, які по справжньому дороги вам і цікаві. Не потрібно кликати кого то святкувати з собою, щоб не порушити пристойності. Це не той день, коли ви зобов'язані бути награно люб'язними. Це тим більше важливо для того, хто буде займатися організацією свята. Набагато простіше придумати хорошу програму вечірки, якщо ви добре знаєте звички і смаки запрошених.
2
Придумайте святкову програму для своїх друзів. Можливо вам сподобається ідея маскараду або екранізованій вечірки. Попередьте заздалегідь про тематику свята, щоб всі встигли підготувати костюми і увійти в образ призначеного йому героя. Ймовірно, що не всі сприймуть вашу пропозицію з розумінням. Однак постарайтеся пояснити відмовилися, що спланований Новий рік набагато цікавіше традиційного застілля і зайвого алкоголю.
3
Придумайте побажання для всіх гостей і напишіть їх на невеликих папірцях. Підійдуть так само напутні слова або цитати з відомих творів. Прикрутите ці листочки до фруктів або цукеркам. Нехай така тарілка з новорічними частуваннями виконає роль незвичайної провісниці. Якщо ви плануєте пригощати гостей тортом, то спробуйте покласти всередину що щось тверде, наприклад квасоля. Нехай той, кому дістанеться такий сюрприз призначається королем чи королевою новорічної ночі. Не забудьте підготувати відповідні атрибути: корону або мантію.
4
Придумайте кілька ігор. Святкування Нового року не повинно обмежуватися одним застіллям. Але при цьому враховуйте особливості характеру кожного з гостей. Це необхідно для того, щоб ніхто не опинився в неприємній ситуації. Якщо, наприклад, ви знаєте, що хто не любить співати, то чи не втягуйте його в гру, де це необхідно.