Як надрукувати на німецькому.

Німецька розкладка клавіатури може бути перший час незвичної користувачам комп'ютера, звиклим до англійської та російській розкладці, оскільки положення букв німецького алфавіту відрізняється від латиниці.
Вам знадобиться
  • - наклейки на клавіатуру.
Інструкція
1
Відкрийте в панелі управління меню «Мова і регіональні стандарти. У відкритому невеликому вікні перейдіть на другу вкладку. Натисніть кнопку «Параметри» в правому верхньому куті. У вас відкриється додаткове вікно налаштувань, яке називається «Мови і текстові служби».
2
За допомогою відповідної кнопки додайте німецьку розкладку клавіатури. Застосуйте і збережіть зміни, закрийте вікна, почерговим натисканням кнопки «ОК». Після цього в мовне меню на панелі завдань додатися додатковий пункт, що містить німецьку розкладку. Для перемикання режимів введення вам доведеться натискати розкладку на один раз більше.
3
Переключите розкладку клавіатури за допомогою комбінації Shift + Alt або будь-який інший, налаштованої у вашій операційній системі. Для того, щоб швидше запам'ятати розташування німецьких букв (розкладка відрізняється від стандартної латинської), скористайтеся екранною клавіатурою. Вона знаходиться в стандартних програмах для забезпечення спеціальних можливостей.
4
Також ви можете просто придбати клавіатуру з німецькою розкладкою, або пошукати спеціальні невеликі стікери з буквами німецького алфавіту. Такі можна замовити в інтернеті, або придбати в комп'ютерних магазинах вашого міста.
5
Для того щоб швидше звикнути до німецької розкладці в тому випадку, якщо ви не хочете міняти клавіатуру або клеїти на неї спеціальні наклейки, використовуйте картинку з відповідною розкладкою як шпалери робочого столу. Звертайтеся до неї в тому випадку, якщо забудете розташування тієї чи іншої клавіші.
6
Також ви можете скористатися спеціальними клавіатурними тренажерами, які доступні як для звичних вам латиниці і кирилиці, так і для інших розкладок. Більшість таких програм безкоштовні і доступні для скачування в інтернеті.
Корисна порада
Вивчіть найбільш поширені розкладки клавіатур, це може стати в нагоді вам надалі.