Як обробити укоси вхідних дверей. Як декорувати відкоси вхідних дверей відео.

При установці вхідних дверей доводиться демонтувати стару, укіс в даному випадку піддається пошкоджень. Щоб повернути йому колишній вигляд, необхідно виконати обробку. З безлічі оздоблювальних матеріалів, застосовуваних для оформлення укосів, себе непогано зарекомендував гіпсокартон. Він добре кріпиться, і оброблена ним поверхню не вимагає наступного вирівнювання.
Вам знадобиться
  • - лист гіпсокартону;
  • - монтажна піна;
  • - пульверизатор;
  • - вода;
  • - ножівка;
  • - декоративний куточок з пластику;
  • - водоемульсійна фарба.
Інструкція
1
Приготуйте для обробки укосів лист гіпсокартону товщиною 9,5 мм. Виміряйте відстань від краю коробки до стіни. Отримані розміри перенесіть на лист гіпсокартону. Ще раз переконавшись в точності вимірювань, виріжте з листа три заготовки: верхній, правий і лівий елементи укосу.
2
Підготуйте до обробки сам укіс. Видаліть всі нерівності, стирчать частини цегли сколіть. Поверхня, до якої буде приклеюватися гіпсокартон, повинна бути відносно рівною. Укіс рясно змочіть водою, щоб видалити пил, який може завадити приклеюванню оздоблювального матеріалу. Зручно використовувати для цього пульверизатор.
3
Приготуйте монтажну піну. Для нанесення її краще використовувати спеціальний пістолет, оскільки піна, що наноситься прямо з флакона, може пошкодити дверну конструкцію, виворіт її. Збовтуйте балон з піною протягом 30 секунд. Спочатку запеньте найбільш глибокі вибоїни, що розташовуються в кладці укосу. Якщо не приділити їм окрему увагу, то піна може не дійти туди зовсім. На заготовку наносите піну «змійкою». В цьому випадку при розширенні піна закриє всю поверхню укосу.
4
Тепер можна приклеїти готівкову частину укосу з гіпсокартону. Притулите його так щільно, як повинно. Потім відклейте його і знову притулите акуратно до стіни. Залиште на 10 хвилин, поки піна стане більш густий і липкою. В цей час можна підготувати інші заготовки. Через 10 хвилин заготовка приклеїться відразу. Тут головне - встигнути її правильно виставити. Подібним чином приклейте інші елементи. Після того як монтажна піна схопиться, подрежьте виступаючі краї гіпсокартону ножівкою.
5
На завершення роботи прикрасьте дверний отвір за допомогою декоративного пластикового куточка. Поверхня гіпсокартону пофарбуйте білою водоемульсійною фарбою.