Як відрізнити натуральні перли від штучного.

Перлові прикраси виглядають вишукано і елегантно - ніжне мерехтіння підкреслює відтінок шкіри, додає образу м'якість і жіночність. Відрізнити штучну перлину від натуральної тільки лише за візуальними ознаками дуже складно.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся на вагу прикраси. Імітація справжнього перлів може бути дуже якісною - барвники зі справжнім перламутром, якими покривають скляні кулі, заповнені воском, надають бусинам візуальне схожість з реальними камінням. Але вага справжньої перлини буде іншим. Натуральні камені важать більше, ніж підроблений перли - візьміть прикраса в руку і оцініть його тяжкість.
2
Оцініть структуру каменю. Природний перли не володіє ідеально рівною поверхнею - в процесі свого «народження» намистина покривається шарами перламутру нерівномірно, та й основа каменю (піщинка або інше чужорідне тіло) рідко буває гладкою і правильної форми. Ви можете провести руками по поверхні каменя або прикласти його до зубів, щоб оцінити текстуру і форму. Чим більш гладкими будуть округлості перлів, тим з більшою ймовірністю його можна віднести до підробленої продукції.
3
Огляньте отвори в бусинах. Для того щоб з'єднати камені в намисто, їх потрібно проткнути, утворюючи невеликі дірочки. Краї цих отворів можуть «розповісти» про те, яка природа перлів - у створених людиною каменів можна розглядати шар основного матеріалу (скло або пластик), а у природних перлинних кульок цього дефекту немає, ніяких витерті і ледве помітні шари неоднаковою товщини.
4
Киньте камені на підлогу. Справжній продукт діяльності молюсків, потрапивши на тверду поверхню столу або підлоги, високо підстрибне. Підроблені камені, швидше за все, покотяться або навіть можуть пошкодитися (залежно від сили удару).
5
Дивіться на цінник. Натуральні перли коштує дорого - занадто високі витрати на його видобуток в порівнянні з витратами на технологію виробництва штучних кульок. Ніякі рекламні акції, що сповіщає про продаж перлів за заниженими цінами, що не будуть виправдані - це лише маркетинговий хід, покликаний збільшити продажі підроблених прикрас з перлів.
6
Подивіться прикраса на світло. Відблиски від каменів можуть бути найрізноманітнішими, все залежить від натурального відтінку перлів. Але світлі камені природного походження завжди будуть відливати ніжно-блакитним кольором, а штучні прикраси можуть бліковать зеленими, рожевими сполохами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6m6tNgDqp28
Вироби з натуральної шкіри зручні, екологічні і вони «дихають», на відміну від штучних аналогів. На жаль, багато продавців заради власної вигоди готові продати вам підробку під виглядом справжньої шкіряній речі. Так що краще перед покупкою переконається в натуральності матеріалу, щоб не стати володарем дублянки або сумки із шкірзамінника за подвійною ціною.
Вам знадобиться
  • 1) Запальничка;
  • 2) Пляшечка з водою.
Інструкція
1
Спосіб перший: потримати річ в руках. Справжня шкіра буде теплою на дотик, а штучна - холодною, і руки будуть трохи потіти. Так відбувається через те, що у натуральної шкіри набагато менша теплопровідність, ніж у штучною, за рахунок чого вона тепліше. До того ж, справжня шкіра дихає, тому руки не потіють.
2
Спосіб другий: капнути водою на виріб. Натуральна шкіра гігроскопічна, тому крапля води вбереться, і матеріал в цьому місці потемніє. З шкірозамінника вода просто скотитися. На жаль, даний спосіб не підходить при виборі речей зі шкіри із захисним водовідштовхувальним покриттям, наприклад, взуття.
3
Спосіб третій: спробувати підпалити краєчок речі. Більшість видів штучної шкіри горять або плавляться, а натуральна - ні. Ще при нагріванні шкірозамінник може почати пахнути пластиком або гумою, тому що, по суті, ними і є. Однак цей спосіб не дає стовідсоткову гарантію, оскільки підробки зараз дуже якісні, в них можуть бути додані спеціальні присадки, що не дозволяють матеріалу горіти. До речі, майте на увазі - навряд чи продавець позитивно відреагує на подібні маніпуляції.
4
Спосіб четвертий: подивитися зріз. Якщо ви побачите нитки або ткану основу - річ зі шкірозамінника. На зрізі натуральної шкіряної речі можуть бути максимум ворсинки, але найчастіше він гладкий і злегка закруглений. На жаль, у цього способу є істотний недолік: не у всіх речей можна подивитися зріз. Найчастіше він заховані під підкладкою, а рвати річ вам ніхто не дозволить.
5
Спосіб п'ятий: зігнути річ до появи зморшок, потім розправити. На натуральній шкірі заломи повинні зникнути, а на штучній вони залишаться на деякий час або навіть назавжди. Це і є одним з корисних властивостей справжньої шкіри, що пояснює високу ціну на подібні вироби. Найкраще такий спосіб діє на жорстких речах, наприклад, на взуття.
6
Спосіб шостий: подивитися значок на бирці. На багатьох виробах висить бирка від виробника, на якій зазначений матеріал, з якого зроблена річ. Натуральна шкіра маркується маленьким стилізованим значком, що зображує шкуру, а штучна - ромбом. Але такі бирки зустрічаються не на всіх речах.
Зверніть увагу
Раніше натуральну шкіру можна було відрізнити за запахом, але тепер існує безліч ароматизаторів, в тому числі і з запахом шкіри. Так що цей спосіб вже неактуальний.
Корисна порада
Продавці, що дорожать своєю репутацією, не стануть обманювати. Тому краще купуйте речі в магазинах, а не на ринках.