Як вивчити італійську. вчити італійську в венеции.

Італія - приголомшлива країна. Рим, Венеція, Верона, паста, вино, кава - все краще в Італії! Мова, якою писав Данте, теж приголомшливо красивий і мелодійна. І вивчити його не дуже складно.
Вам знадобиться
  • навчальні журнали, підручник, репетитор, італійські пісні, трохи терпіння
Інструкція
1
Пошаговое ізученіеІтальянскій мовою не викликає таких труднощів при самостійному вивченні, як, наприклад, англійська. Порівняно легке вимову і нескладна граматика дозволяють успішно вчити мову без чиєїсь помощі.Тем не менше, на перших порах вам буде важливо зрозуміти принцип побудови речень, зануритися в мовне середовище. В цьому вам допоможуть навчальні журнали, підручники, посібники. Займаючись по ним, ви будете не заучувати правила, а домагатися розуміння якогось явища при читанні тексту. Це дуже допоможе вам у майбутньому.
2
Підручник для начінающіхПосле того, як ви стали трохи краще розбиратися в пристрої італійської мови, переходите до систематизації знань. В цьому вам якнайкраще допоможе підручник для початківців вивчати італійську мову. Принцип навчальної програми зовсім не такий, як в журналі - спочатку вас будуть знайомити з граматикою і вокабуляром, а потім з вправами, при виконанні яких ви зможете застосувати отримані знання.
3
РепетіторПосле того, як ви зможете цілком стерпно читати і трохи говорити, на час відкладіть підручник і зверніться за допомогою до репетитора. Італійська мова дуже швидкий і темпераментний, його не можна освоїти повною мірою, не кажучи на ньому. Самому себе "розговорити" складно. Крім того, неправильно завчене вимова буде важко виправляти, тому краще почати відразу говорити правильно.
Корисна порада
Слухайте пісні італійських виконавців! Італійська - дуже "співучий" мову, тому крім практичної користі ви отримаєте справжнє задоволення від знайомства з італійськими піснями! Добре для навчання підійдуть пісні виконавця Nek.