Як вийняти пробку з вуха. камфорне масло перед видаленням пробок з вух.

Слух у людини іноді знижується, якщо слуховий прохід забивається сірчаної масою. Це відбувається внаслідок різних причин, найпоширенішими з яких є неправильний догляд, запальні процеси у вусі, посилене виділення сірки сальними залозами і генетична схильність. Але яка б не була причина, пробки з слухового органа необхідно видаляти.
Вам знадобиться
  • -Сіль;
  • -сода;
  • -перекісь водню;
  • -гумові груша.
Інструкція
1
Саме правильне в такій ситуації - попросити кваліфікованого фахівця, щоб сірчану пробку він видалив вам сам. Для лікаря-отоларинголога це не становить жодних труднощів, адже він чудово знає будова вуха і бачить, що у вас там відбувається за допомогою спеціального дзеркала.
2
Вам можуть запропонувати або механічне видалення, або промивання. Краще вибирати промивання: хоча це трохи триваліша процедура, але вона найбільш безпечна для шкіри і барабанної перетинки вуха.
3
Самостійно здійснювати які-небудь маніпуляції в вухах, тим більше, гострими предметами, не рекомендується, оскільки це може привести до травми, запаленню середнього вуха або навіть втрати слуху. Тому перш ніж пробувати позбавлятися від цієї проблеми своїми силами, добре подумайте. Якщо ж у вас іншого виходу просто немає, можете спробувати розм'якшити і видалити пробку, але тільки дуже обережно і акуратно.
4
Для розм'якшення пробки ідеально підходить морська, солона вода, пару днів підряд упірнаєте під воду - і пробки як не бувало. Але якщо моря поруч немає, спробуйте закапати у вухо теплий розчин солі з содою. Після закапування не забудьте вставити в вухо шматочок ватки. Через два або три дні пробка розм'якшиться, і видалити її можна буде самостійно за допомогою промивання.
5
Є ще й такий спосіб позбавлення від пробок у вухах. Закапайте вухо декількома краплями 3% розчину перекису водню. Коли почуєте шипіння і побачите, що з вуха з'являється піна, не бійтеся - таким чином перекис розчиняє сірку. Це триває десь чверть години, після чого видаліть піну, протріть вухо зовні і залиште його в спокої.
6
Цю процедуру можна проводити кілька днів поспіль (не більше тижня) 2 рази на день. Все залежить від кількості сірки і швидкості розчинення пробки. Поступово вся сірка витече, і слух повністю відновиться. Але ви повинні ще дня три перед сном прогрівати це вухо сухим теплом (звичайною лампою) по 10-15 хвилин, щоб з вуха пішла зайва волога. Пам'ятайте, що цей спосіб допустимо, якщо у вас немає захворювань вуха.
7
Якщо раптом під час процедур з перекисом ви відчуєте в вусі наростання тиску, болю та свербежу, припиніть закопування і звертайтеся до ЛОРа.
8
Для промивання вуха можна скористатися і звичайної гумової грушею. Нагрійте воду до 37 градусів за Цельсієм (до температури тіла), наберіть її в грушу. Перед тим, як направити цю воду в вухо під напором, потягніть його за мочку, щоб розширити вушне отвір. Потім починайте вводити воду, тільки не засовуйте грушу глибоко в вухо.
Корисна порада
Якщо з першого разу пробка не вийде, повторіть процедуру ще кілька разів. Після виходу сірчаної пробки протріть вухо ваткою. Можливо, ви відчуєте, що всередині вуха щось «булькає» - це вода, і просушити її можна способом, зазначеним вище.