Як вивчити інформатику.

Інформатика - один з предметів навчальної програми, про важливість якого сперечатися не доводиться. У дні, коли комп'ютер коштує в кожному будинку, уміння поводитися з ним є безумовно необхідним.
Інструкція
1
Поставте собі фінальну ціль. Перед тим як братися за вивчення чого-небудь, ви повинні чітко розуміти, яку кінцеву завдання перед собою ставите: це може бути освоєння Microsoft Office, вміння писати певний тип програм на С ++ або доскональне знання операційної системи. Якщо ви вивчаєте програмування в школі або ВУЗі, то все ще простіше: попросіть у викладача список тем, які ви повинні знати до кінця семестру.
2
Переходьте від великого до малого. Будьте методичні у вивченні предмета і починайте з самих базових аспектів. Наприклад, вивчення будь-якої мови програмування починається з поняття «алгоритму» і навичок малювання блок-схеми, а робота з Microsoft Word починається з редагування тексту і створення заголовків.
3
Використовуйте літературу. Правильно вибрана книга виконає за вас обидві вищезгадані завдання: матеріал в ній буде представлений системно і послідовно, згідно зростанню складності. При цьому, намагайтеся підбирати видання, максимально підходяще вашому рівню знань: в іншому випадку може виявитися, що весь представлений матеріал вами вже вивчений самостійно. Якщо у вас є постійний доступ в інтернет, то оптимальним рішенням стане сайт, присвячений потрібного вам розділу інформатики. Там ви напевно зможете знайти масу рад і уроків, у сумі перевищують обсяг будь-якого друкованого видання.
4
Ставте собі практичні завдання. Матеріал можна вважати вченням тільки тоді, коли ви змогли зробити щось корисне на його основі. Тому, досконально вивчивши ту чи іншу тему, придумайте собі одну-дві «лабораторні роботи» з використанням нового прийому. При цьому, намагайтеся сформулювати завдання максимально нестандартно, щоб рішення не було простим дублюванням вивченого - наприклад, можете комбінувати кілька останніх тем. (Ідеальним варіантом буде, знову ж, використання книги-методички з доданими завданнями на закріплення).