Як зав'язувати чоловічий нашийний хустку. Як протягнути в кільце хустку.

Правильно підібраний нашийний хустку є незамінним аксесуаром не тільки в жіночому гардеробі, але і в чоловічому. Адже дана річ грає просто величезну роль у формуванні стильного образу.
Інструкція
1
Зауважте хустку вузлом «Звичайний Аскот». Для цього накиньте його на шию, а кінці перехрестите на грудях. Потім візьміть правий край хустки і перемістіть його за лівий, щоб він виявився знизу. Далі просмикніть правий кінець через утворилося кільце у горла. Після цього вирівняти протягнуто край на грудях і вставте його з іншим кінцем. Потім закладіть отриманий вузол за комірець сорочки, а краї хустки сховайте на грудях під сорочкою.
2
Зробіть весільний вузол-пластрон. Цей класичний вузол необхідно зав'язувати c використанням формального або весільного пластрона. Візьміть пластрон і закиньте його на шию. Потім розташуйте рівно на грудях краю пластрона, а потім перехрестите їх. Далі закиньте правий кінець пластрона знизу за лівий і Протягніть через горловий кільце. Після цього протягнуто край вирівняти на грудях, а потім вирівняйте з іншим кінцем. Перенесіть верхній край хустки під нижній знизу, а в утворену петлю простягніть захоплений край пластрона. Далі затягніть вузол і розправте його. При цьому кінці пластрона можуть злегка перехрещуватися, можете заколоти їх шпилькою або брошкою.
3
Зауважте хустку вузлом «Класичний фуляр». Для цього візьміть пластрон і закиньте його на шию. При цьому його краї повинні розташовуватися у вас на грудях паралельно один до одного. Потім перехрестіть кінці пластрона і правий край перемістіть за лівий знизу. Далі обігніть правим кінцем пластрона лівий і знову помістіть під нього. Після цього візьміть правий край пластрона і перенесіть його за лівий знизу, а потім протягніть його через горловий кільце. Візьміть захоплений край пластрона і Протягніть його через петлю. Закладіть кінці пластрона за жилет.
Шийний хустку, недбалим вузлом зав'язаний під коміром сорочки або в вирізі пуловера - прикмета чоловіки, що стежить за своєю зовнішністю, що цікавиться модою і розуміє толк в стильних речах. Такі аксесуари люблять представники вільних професій. Хочете відчути себе процвітаючим художником або актором? Пов'яжіть шийну хустку - можливо, він вам підійде.
Інструкція
1
Чоловіча шийну хустку може виглядати, як звичайне каре невеликого розміру, мати форму широкого краватки або невеликого шарфа зі скошеними кутами. Такі речі продають у спеціалізованих магазинах чоловічого одягу, проте їх можна пошукати і в відділах аксесуарів, а також зшити самостійно.
2
Вибирайте хустки в залежності від колірної гами гардеробу. Більшості чоловіків йдуть тканини теплих тонів - коричневі, сині, бордові. Однотонним моделям краще віддати перевагу набивні - з цяточками, дрібним малюнком або традиційним візерунком-пейсли. Купуйте хустки з м'яких натуральних тканин - шовку, бавовни, тонкої вовни.
3
Якщо ви коли-небудь зав'язували піонерський галстук, примірка шийної хустки не доставить вам проблем. Накиньте його на шию, залишивши кінці на грудях. Зауважте простий вузол, один кінець розмістіть зверху, розправивши тканину. Відтягніть обидва кінці вниз, притримуючи і лівою рукою. Верхній просмикніть в утворилося кільце і затягніть нетугой вузол. Розправте його. Краю хустки сховайте під одяг. Вузол можна розташувати посередині йди трохи збоку.
4
Класичний варіант, який прийнято носити під сорочку, має на увазі одинарний вузол і мальовничі складки під підборіддям. Для нього краще взяти хустку або невеликий шарф з м'якої бавовни. Одягніть його на шию, кінці залиште на грудях. Перехрестіть їх і зав'яжіть вільним вузлом. Розташуйте його під підборіддям, красиво розправивши складки тканини. Кінці хустки заправте під сорочку і розстібніть одну-дві гудзики у ворота.
5
Для особливого випадку спробуйте інший варіант. Візьміть готовий краватка-планстрон або складіть у вузьку стрічку шовкове каре. Укладіть його поверх застебнутому сорочки, перехрестите кінці на грудях і заколіть їх непомітною краватки шпилькою. Такий аксесуар підійде для вечірнього костюма і класичної білої сорочки. Виберіть хустку цікавого насиченого відтінку - він стане основним акцентом вашого наряду.
6
Костюм стилю кежуал можна доповнити шийним хусткою або тонким шарфом з кашеміру непомітних тонів. Накиньте його на шию поверх тонкого светри або водолазки. Укладіть один кінець вбік, інший оберніть навколо шиї і перехрестите з першим. Одягніть піджак і застебніть його. Вийшов стримано-елегантний образ в англійському стилі, відповідний для неформальної зустрічі, заміської прогулянки або відвідування респектабельного ресторану.